Přejít na obsah

Zmeny sluzeb od března a nový ceník


tomus

Doporučené příspěvky

chytrý to moc neni, už kdysi se to předělávalo do původního stavu, protože to zdražovalo instalaci v porovnání s konkurencí - v ceníku byla taky nějaká pořádná palba za instalaci, ale reálně to bylo za korunu... v upc se nějakej *** nudí, tak vymejšlí kraviny :?

tady je papírový porovnání oproti původní nabídce...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je potreba se na to divat tak, ze nabidka Starter za 150 + balicek zdarma byla jen docasna akce,

protoze puvodni cena nabidky Starter byla prave tech 300 Kc a to jeste bez balicku navic,

nyni je nabidka Klasik vlastne Starter+balicek News a pokud mate televizor s modulem a neporebujete STB od UPC, tak je to za cenu 250,- Kc.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vážení, také se zdražil poplatek za snížení služby a to na 300,-Kč. Takže mě donutili k tomu,že jsem poddal výpověď ze smlouvy a manželka se nahlásila jako nový zákazník. A teď mi sdělili,že na výpovědi nesouhlasí sklon podpisu a proto výpověď neakceptují.Myslím,že nemají žádného grafologa a ani nejsou bankovní sektror,takže si se zákazníky pohrávají. Pozor na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Vážení, také se zdražil poplatek za snížení služby a to na 300,-Kč. Takže mě donutili k tomu,že jsem poddal výpověď ze smlouvy a manželka se nahlásila jako nový zákazník. A teď mi sdělili,že na výpovědi nesouhlasí sklon podpisu a proto výpověď neakceptují.Myslím,že nemají žádného grafologa a ani nejsou bankovní sektror,takže si se zákazníky pohrávají. Pozor na to.

Nemáš škudlit a naopak máš zajít k notáři a nechat podpis ověřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...