Přejít na obsah

spravne nastaveni DTV


Návštěvník didel

Doporučené příspěvky

Návštěvník son

Dej manuální ladění ;nastav nejakou frekvenci na ktere vysila upc-najdes zde na foru-seznam muxu-a podivej se jakou mas silu a kvalitu signalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Samsunga UE37C plus kartu z Licy, abych naladil všechny kanály musel jsem jako zemi nastavení dle pokynu z UPC dát Německo, radili ještě další, ale ty si již nepamatuji, funguje všechno jen EPG info neumí diakritiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
:D Takže jestli máš spárovanou kartu s CAM-TV jej přečte-dáš manuální ladění-nastavíš frekvenci ,symbol rate a modulaci podle seznamu kanálů a multiplexů uvedených zde download/seznam_muxu.htm a budeš mít dobrou sílu a kvalitu signálu,tak se naladit musí!U automatického ladění jsou frekvence,symbol rate a modulace nastavené pro každou zemi a každou značku TV a nemusí obsahovat frekvence,symbol.rate a modulace na kterých vysílá UPC.Manuální ladění je sice zdlouhavé,ale hned vidíš jestli TV hledala kanály na správné frekvenci na které vysílá UPC.Snad jsem to napsal srozumitelně. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
1. jako cesko vidim moznost kabel, ale nic to nenajde

2. zkousel a tich 20 kanalu naladim, ale to je k nicemu, kdyz jim mam mit 80

3. zkousel a nic

4 taky jsem zkousel a nic

 

 

Ad 1) Kabel bude chyba v nastavení.

Ad 2) Pleteš se, 20 kanálů je v "anténě", tedy DVB-T správně. 80 jich máš najít na "kabelu" což je DVB-C. U tebe bod 1).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník didel

hmm, uz to mam vsechno nalazeny, ale slo to jen manualne a na nekolikrat. treba jsem tam dal tu frekvenci, ukazalo se 100% kvalita a signal, ale neslo to ulozit. tv jsem vypnul a znovu zapnul a uz to slo i ukladat... super, ted jen resim, to ze asi nemam aktivovanou kartu, protoze mam vetsinu kanalu zakodovanou a pri tom mi to pise, ze predplatny je uz od prvniho unora, ale s tim mi tady asi nikdy nepomuze a budu muset zavolat do upc. nebo je to tim, ze se to musi sparovat a po tich 2 hodinach jak nekdo psal na tomto foru to bude fungovat?

 

dekuju vsem zucastnenym za rady:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
hmm, uz to mam vsechno nalazeny, ale slo to jen manualne a na nekolikrat. treba jsem tam dal tu frekvenci, ukazalo se 100% kvalita a signal, ale neslo to ulozit. tv jsem vypnul a znovu zapnul a uz to slo i ukladat... super, ted jen resim, to ze asi nemam aktivovanou kartu, protoze mam vetsinu kanalu zakodovanou a pri tom mi to pise, ze predplatny je uz od prvniho unora, ale s tim mi tady asi nikdy nepomuze a budu muset zavolat do upc. nebo je to tim, ze se to musi sparovat a po tich 2 hodinach jak nekdo psal na tomto foru to bude fungovat?

 

dekuju vsem zucastnenym za rady:-)

Máš na výběr-1\nechat zapnutou Tv a čekat až se dočkáš a nebo za 2\zavolat na UPC a budeš to mít cca do 2hodin-podle mojí zlušenosti s mou druhou TV,kterou zapínám občas,tak se stane že musím bohužel volat a to je vždy něco na moje nervy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...