Přejít na obsah

Eurosport HD a NovaSport HD nefungují v balíčku sport


Návštěvník dizzy2000

Doporučené příspěvky

Návštěvník dizzy2000

Dobrý den,

mám předplacenou nabídku dig. kabelové televize Starter s balíčkem sport. Mám HD televizor, též zakoupený modul od fa LICA (funkční).

 

Bohužel mám následující problém:

 

V balíčku Sport mi nefunguje EUrosport HD a NovaSport HD, ve verzi SD tyto programy bez problémů jdou, stejně jako další programy z balíčku (tj. Sport1, Sport2, Europort2, Sport 5 atd. - fungují ok). Co se týče ostatních HD programů, tak ČT HD a Nova HD fungují též bez problémů.

 

Přitom ze začátku, co jsem si objednal kartu od fa LICA, určitě Eurosport HD a NovaSport HD funguvali (jako všech sto programů od UPC jako ochutnávka).

Nevíte, v čem je problém, že mi Eurosport HD a Nova Sport HD nefugují, měl jste nekdo podobný problém? Nebo se za tyto sportovní HD programy musí připlácet? Nebo nechat poslat znovu zápis na kartu? Neměl jste někdo podobný problém?

 

 

Děkuji moc za pomoc,

Karel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nazdar, to je dobrej dotaz, mne zatim jede vsechno (mam stejny balicky jak ty, starter+sport), cili asi abych se psychicky nachystal, ze to prestane?

 

Pritom to je pekne nelogicky, aby to nejelo, lepe receno jsou docela vychcany :/

 

Ale je pravda, ze v seznamu kanalu balicku Sport (na webu UPC http://www.upc.cz/pdf/Cenik_digital.pdf) ty HD verze novasportu a eurosportu uvedeny nejsou, patrej az do nabidky Standard.

 

Tak to jsem teda taky trochu podcenil, vubec mi to nedoslo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co chces - jestli koukat na tv tak plat - to je strategie upc

 

no, s tim souhlasim, ale cekal bych ze v balicku Sport by ty 2 kanaly byt mely/mohly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

ja bych taky cekal kdyz sem mel kabelovku od zacatku ze se k takovemu zakazniku budou chovat lepe - kdejaky smola ma ruzne vyhody a solidni dlouhodoby zakaznik ktery plati max sumu je jen v nevyhode a upc na nej z vysoka prdi - na to si priprav ze tem smejdum budes platit stale vice a vice za horsi sluzby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V balíčku Sport mi nefunguje EUrosport HD a NovaSport HD, ve verzi SD tyto programy bez problémů jdou...

 

Už se to tu řešilo několikrát.

 

Programy EUrosport HD a NovaSport HD nejsou obsaženy v balíčku SPORT. Bohužel.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dizzy2000

tomu moc teda nerozumim...

v ceniku na http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Digital.pdf je napsano balicek sport, a v nem u eurosportu a nova sportu je psano HD... tak bych chapal, ze to je v tom zahrnuto, protoze nikde jinde jsem v ceniku nenasel (pokud se pletu, prosim o opravu), kde si muzu extra eurosport a novasport ve verzi HD zaplatit..

----------------

přidáno - aneb práce kvapná, málo platná....

díval jsem se rychle,tak jsem až na podruhé viděl, že eurosport HD a nova sport HD je v balíčku standard....

v samostatném balíčku sport jen SD verze jsou uvedeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...