Přejít na obsah

Délka přepojení z Fiber 10 na Komfort plus


Návštěvník Ladron

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ladron

Moc by mě zajímalo, jak dlouho vám trvalo, než vám zprovoznili (přepnuli) tarif z A na B ... já už čekám 10tý den.. asi 50telefonátů a stále jsem se nedostal k jakémukoliv výsledku... čekal tu někdo delší dobu ? Jaké podniknout kroky ? děkuji moc... Prý se čeká na zaevidování mé smlouvy, což z nějakýho důvodu musí udělat někdo na UPC ručně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Dnes jsem přecházel z FIBER POWER 30 na KOMBI KOMFORT. Technik vyměnil modem a do jedné hodiny vše fungovalo v plné rychlosti. Takže pokud nejsou žádné potíže, tak to jde velmi rychle. Bohužel občas se nejspíše vyskytnou i problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to u je vazne k zamysleni, jestli jsou ti lidi tam tak neschopni, nebo maji tak spatnej system, za ani za 2 tydny nejsou schopni rozbehat takovou prkotinu.

Normalne jim napis ultimatum, budto to do druheho dne pojede , nebo davam vypoved, jinak to asi nepujde. :roll:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

Si děláš srandu, žejo, Slambe? Jak můžeš brát s humorem neschopnost během tří týdnů kliknout párkrát myší? Proč se to dopr.. v UPC systémově neřeší? Tohle se mi stát, tak jim vzteky roztřískám nejbližší kiosek. Mimochodem chci taky přejít na nový balíček, protože se teď dobrovolně okrádám. Ale radši se budu dál okrádat, než být několik týdnů bez připojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...