Přejít na obsah

VOIP telefonie


Návštěvník evid

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Děkuji oběma za srozumitelné informace. Yabako uvádíte, překlopit pevnou na paušál za 1,-Kč? V ceníku takový tarif nikde nevidím, nejnižší je za 25,-Kč. Předpokládám, že tento tarif nabízejí za předpokladu, že pevnou budu rušit (retence), a Vy to máte jak? Přístroj máte od UPC doma ladem nebo jste ho vrátil a používáte kompatibilní s VOIP? V každém případě bych ten jejich přístroj vrátil i tak, ať mám od něj pokoj. Když se dívám na nabídku IP telefonů, v zajímavé a dostupné cenové hladině, tak jiný jsem ani nenašel. A cenově stojí stále stejně (o této variantě přemýšlím cca 2 měsíce, rád bych to teď zrealizoval).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Ano, 1Kč paušál - retence.

Základnu Gigaset A510IP je možné zapojit nejen jako IP telefon, ale i jako běžný telefon - do routeru zapojit jak do LAN portu tak paralelně i do phone zdířky.

Původní telefon UPC můžete vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Děkuji oběma za srozumitelné informace. Yabako uvádíte, překlopit pevnou na paušál za 1,-Kč? V ceníku takový tarif nikde nevidím, nejnižší je za 25,-Kč. Předpokládám, že tento tarif nabízejí za předpokladu, že pevnou budu rušit (retence), a Vy to máte jak? Přístroj máte od UPC doma ladem nebo jste ho vrátil a používáte kompatibilní s VOIP? V každém případě bych ten jejich přístroj vrátil i tak, ať mám od něj pokoj. Když se dívám na nabídku IP telefonů, v zajímavé a dostupné cenové hladině, tak jiný jsem ani nenašel. A cenově stojí stále stejně (o této variantě přemýšlím cca 2 měsíce, rád bych to teď zrealizoval).

Telefon za kačku mám od prvopočátku a přístroj jsem od UPC nikdy neměl. Pro tebe je volba třeba tato: https://www.odorik.cz/obchod/kategorie/ ... et-a510-ip a máš to i s možností připojení tý pevný linky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to mám taky, kdysi sem zrušil pevnou od O2 a pořídil UPC telefon za korunu. Když ceny volání všude kolem klesaly a UPC stéle drželo několikakorunové minutové sazby, tak sem pořídil A510 IP a založil Odorik, UPC telefon za korunu sem si nechal kvůli příchozím hovorům a volání v síti UPC zdarma, jinak vše přes Odorik. Pro UPC telefon je základna A510 spojena s UPC modemem telefonním drátem, pro VoIP je zapojena ethernetem přes router do internetu. Zásadní výhoda je, že nabíječka není součástí základny, tj. základnu je možno dát do technického prostoru k modemu a routeru a dobíjecí stojánek kamkoliv jinam.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobré odpoledne přátelé,

 

obdržel jsem písemné přijetí výpovědi PL, zkoumal jsem ceník http://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf ostatní poplatky, sekce http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/obec ... -zarizeni/ ohledně pojištění zásilky, na kolik mám pojistit ten telefon? Dle mě Smluvní pokuta zařízení 2000/5000 nespadá na telefonní přístroj (wifi modem si ponechám na internet), v ceníku je cena telefonního přístroje 503, tak předpokládám, když to pojistím na 600Kč, tak to bude stačit, co myslíte? Nabídka nebyla žádná, což mě nijak zásadně nevadí. S internetem jsem spokojen, cena 299Kč měsíčně včetně wifi modemu mě vyhovuje. :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravim, mam novy telefon GIGASET A510IP a internet od UPC SK, su povinny v UPC / daju mi udaje potrebne na nastavenie-konfiguraciu telefonu aby som nemusel platit UPC za telefonovanie, ale len za internet ? Musim mat "specialny" internet ? Som uzivatel bez velkych znalosti IT, pls HELP ked mozete, dakujem pekne.

:diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...