Přejít na obsah

Ze zasedání RRTV


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Stačí se podívat k sousedům, k rakouské UPC. Nespočet zahraničních programů, srbské, chorvatské , maďarské, polské, turecké, italské... . Také Al Jazeera, ruské RTR Planeta a Vesti ,čínský CCTV4 atd. Jsou to extra placené balíčky.

Ivo Mašek : Trochu zaujatý, ale budiž. Každý má právo na svůj názor. Já bych přístupu k informacím nebránil. To už tu bylo a díky bohu to už není. Taky jsem si před rokem 1989 užil při problémech s dálkovým příjmem západoněmecké televize. A kupodivu jsem přijímal i ústřední program sovětské televize z vysílače v kasárnách v Bohosudově. A ani to se mnou nehnulo.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti chytří, vzdělaní a zajímající se o historii té naší půdy a Evropy vůkol ano. Bohužel, je nás málo. valná většina čechů dává před knihami, kde píší naši historici, přednost Blesku a podobným mediím, kde se nevyžaduje zapojit kůru mozkovou, kde se nevyžaduje přemýšlet, naopak, kde se vyžaduje nemyslet, kde se vyžaduje jednoduchost.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za totality jsem přijímal informace z obou stran a porovnával.

A co jsi prosím tě porovnával. já měl oči otevřené a ten marasmus, přetvářky, dvojí život /jiný na veřejnosti a jiný doma), tmu, šedivá zabordelená města, prázdné háky v řeznictví, fronty i na h**zlpapír, atd., atd. viděl na vlastní oči. ...... a pak jsem jen žasl, jak lidé nevěří svým očím, ale věří těm blábolům v Rudém právu (že by to porovnávání?). Jinými slovy: lidé viděli bílou zeď, ale přesto věřili Rudému Právu, že ta zeď je černá.

V Rusku to tak funguje dodnes, a jejich media jsou vnitřně stejná, jako za Brežněvovy éry. Tuhle propagandu a ideologii, vymývající lidské mozky, tu fakt nechci.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Citace dnešního tisku:"Kreml kondoloval Severokorejcům,k úmrtí Havla se nevyjádřil"

Snad už někteří chápou,proč tady rusáky nechci ani za nic...

Když členové OF a VPN seděli Husákovi na pohřbu, tak to nevadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řek, že ne všichni, respektivě z české scény snad nikdo:

Dne 18. listopadu 1991 pak Gustáv Husák, jako soukromá, polozapomenutá osoba, zemřel. Jeho pohřbu se zúčastnil i tehdejší předseda slovenské vlády Ján Čarnogurský, což vyvolalo kritiku především v českých zemích, kde to bylo vnímáno jako gesto úcty k Husákovým nacionálním postojům.
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, jak jsou někteří netolerantní k jiným názorům. Znovu připomínám, že nechci, aby mi někdo omezoval přístup k informací jakékoliv strany. Ale jsem zvyklý si informace přebírat sám. To nemá s postojem k politice a společnosti nic společného. Číst či sledovat jiná média neznamená, že se ztotožňuji s jejich názorem !!! Pokud vím ,tak i ve Svobodné Evropě bedlivě sledovali komunistická media včetně Rudého práva.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...