Přejít na obsah

Malina skončil u UPC


mrzic

Doporučené příspěvky

Ja zadnou velkou zmenu necekam, to by se musel zmenit cely system,

kdyz je nejaky problem ci zmena, tak se zprava v tisku objevi celkem rychle, horsi to uz ale je s vyrozumnenim samotnych zakazniku, ti pokud nectou, tisk, zpravodajske servery, nebo tohle forum, tak se nedozvi nic

a pritom by stacilo rozeslat treba hromadny email,

zacinam premyslet k cemu vlastne UPC tu mailovou schranku poskytuje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Mailovou schránku UPC poskytuje, ale hodně lidí vč. mě ji nikdy nepoužilo a nepoužije a radši si nechá mail třeba na Seznamu. Myslím že cesta vede přes UPC Express, který má naprosto každý klient a tam není problém změny uvádět. Klidně ve spodní liště jako na ČT24. Nebo při nějaké očekávané změně, jako bylo třeba omezení analogu, se to dá klidně dopsat k faktuře, která všem chodí taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Ja zadnou velkou zmenu necekam, to by se musel zmenit cely system,

kdyz je nejaky problem ci zmena, tak se zprava v tisku objevi celkem rychle, horsi to uz ale je s vyrozumnenim samotnych zakazniku, ti pokud nectou, tisk, zpravodajske servery, nebo tohle forum, tak se nedozvi nic

a pritom by stacilo rozeslat treba hromadny email,

zacinam premyslet k cemu vlastne UPC tu mailovou schranku poskytuje.

 

SOUHLASÍM!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Mailovou schránku UPC poskytuje, ale hodně lidí vč. mě ji nikdy nepoužilo a nepoužije a radši si nechá mail třeba na Seznamu. Myslím že cesta vede přes UPC Express, který má naprosto každý klient a tam není problém změny uvádět. Klidně ve spodní liště jako na ČT24. Nebo při nějaké očekávané změně, jako bylo třeba omezení analogu, se to dá klidně dopsat k faktuře, která všem chodí taky.

 

V mém případě to neplatí. Jednou na mě vydyndal operátor z call centra mojí emailovou adresu a od té chvíle mi chodí výhradně vypráskané nabídky na UPC telefon a tipy na tv programy. Že jsem rok platil Fiber 30 bez upozornění, že už tarif neexistuje raději neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Neviděl jsem to, ale snad to bývá předtočeno dostatečně dlouho dopředu a Malina odcházel až k 1.12., takže jeho prosincový díl by měl existovat, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...