Přejít na obsah

Malina skončil u UPC


mrzic

Doporučené příspěvky

Návštěvník ludek

Hmm, tak jak je to napsano na digizone , tak to vypada na hodinovou vypoved . Copak se asi prihodilo :?: Jsem zvedav jestli se casem dozvime nejake podrobnosti...

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V článku už je i vyjádření p. Maliny:

 

"Dnes jsem po čtrnácti letech ukončil pracovní poměr v UPC. Odmítl jsem pomalou "smrt", tj. organizační změny a dva měsíce výpovědní lhůty a zvolil "smrt" okamžitou, s níž jsou spojeny i méně příjemné věci jako vrácení mobilu, uzavření počítače, atd. A také, jak jsem zjistil, nepříliš štastně formulované sdělení paní Chlandové. Ale budiž. Čtrnáct let je více než dlouhá doba a UPC stálo za to. Odcházím v dobrém (reference od GŘ budou pozitivní) a vám všem děkuji za spolupráci a trpělivost. A za milou společnost. Myslím, že se budeme v budoucnu potkávat i nadále."

 

Zajímavé. Jsem zvědav, co příjde za exota. Na Malinu si člověk už po tak dlouhé době zvykl. Přišel mi v pohodě. Snad se UPC bude konečně snažit a něco s tou TV nabídkou udělá a nezůstane to jen u výměny křesel.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvolil "smrt" okamžitou, s níž jsou spojeny i méně příjemné věci ... A také, jak jsem zjistil, nepříliš štastně formulované sdělení paní Chlandové. Ale budiž.

Jinými slovy top management upc stojí za ho*** a potřebovali by po tlamě jeden jako druhej. Takový kre***ny aby člověk pohledal, hnusný jednání při rozvazování pracovního poměru ve vyšších sférách je zcela běžná praxe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak co si budeme povídat, nějaká změna už potřeba byla. A je pravdou, že zejména v oblasti PR a komunikace na veřejnost vůbec měla UPC obrovské nedostatky. To bylo nejednou kritizováno nejednou i zde, na tomto diskuzním fóru. Teď jde o to, jestli ta změna co přijde bude změnou k lepšímu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...