Přejít na obsah

UPC a my (zákazníci)


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kulombo
rict ze technik dorazi v intervalu 4hodin a jeste natvrdo danych to je silenost. (Kdo dneska pracuje jinak nez od 9-17?? A to si mam kvuli zarizeni jejich sluzeb vzit pulden volno??)

 

Já nevím, proč si lidi pořád myslíte, že se vám bude někdo přizpůsobovat. Uvědomte si, že to vy chcete něco po mě, tak se podle toho zařiďte. Já nebudu 16 hodin denně v práci jenom proto, že jeden mě chce na 7 ráno a druhý až na 9 večer, taky mám nějakou pracovní dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Zákazníkovi je samozřejmě potřeba se přizpůsobit, ale do určitý míry. Pokud teda UPC nabídne např. dobu 8-12 a 13-17, tak je to myslím zcela dostačující. Navíc technika UPC si člověk domů nevolá každej den, takže ten půlden volna si snad dokážou zařídit všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Pokud vím, tak si člověk může vybrat časy mezi 8 - 12, 12 - 16 a 16 - 20. Ty 4 hodiny jsou z důvodu, že nikdo neví, kolik toho nakonec bude a kdy přesně se tedy technikovi povede přijet. Ale i to se dá řešit požadavkem na zavolání 20 minut před příjezdem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Je to sice mimo, ale třeba u O2 když se technik posílá k někomu do bytu na opravu, tak je většinou 3hodinové rozmezí, od 7h-10h a večer až do 20h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
rict ze technik dorazi v intervalu 4hodin a jeste natvrdo danych to je silenost. (Kdo dneska pracuje jinak nez od 9-17?? A to si mam kvuli zarizeni jejich sluzeb vzit pulden volno??)

 

Já nevím, proč si lidi pořád myslíte, že se vám bude někdo přizpůsobovat. Uvědomte si, že to vy chcete něco po mě, tak se podle toho zařiďte. Já nebudu 16 hodin denně v práci jenom proto, že jeden mě chce na 7 ráno a druhý až na 9 večer, taky mám nějakou pracovní dobu.

 

 

hele laskave makas za zakaznikove prachy takze jestli je chces tak se prizpusob ty, a pokud se ti to nelibi tak si laskave hledej praci jinde !!! a ne ze se bude na tebe pul dne cekat za zakaznikove prachy !!! jsem za svy prachy ochoten cekat hodinu na dohodnutou hodinu +- ne pul dne!!!

 

omlouvam se ale to mi fakt nedalo, jak si nekdo stezuje ze ma praci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se rozčilujete? On si nestěžuje, že má práci, ale nechápe, proč by měl mít práci ráno a večer a přes poledne nemít do čeho píchnout. To by se Vám asi taky nelíbilo. Ty stanovené doby jsou vcelku standardní. I když dříve ty 2h termíny byly lepší, často potom technici nestíhali, jelikož dopředu neví co je u zákazníka čeká.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Aladinku, já si neštěžuji, že mám práci a upřímně, na peníze lidí s takovým přístupem (já jsem pán světa, pos*rte se z toho) jako máš ty, kašlu. Když se ti nelíbí čekat, jdi ke konkurenci, kde čekat nemusíš (hodně štěstí při hledání :wink: )

 

Mimochodem 4 hodiny nejsou půl dne.

 

Jinak se taky omlouvám, sám sobě se divím, že tu vůbec píšu, když vím, že mě reakce vždycky vytočí. Takhle si kazit sobotu.

Upraveno uživatelem Kulombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Co se rozčilujete? On si nestěžuje, že má práci, ale nechápe, proč by měl mít práci ráno a večer a přes poledne nemít do čeho píchnout. To by se Vám asi taky nelíbilo. Ty stanovené doby jsou vcelku standardní. I když dříve ty 2h termíny byly lepší, často potom technici nestíhali, jelikož dopředu neví co je u zákazníka čeká.

 

bohuzel ja jako ridic autobusu taky prez poledne nemam do ceho pichnout 1,5h, jsem v cizim meste a tak cekam... takze mam na vyber, bud budu delat nebo budu nezamestnany. jen tak mimochodem tech 1,5h se nezapocitava do pracovni doby. takze at mne technik nesere... neni povinost pracovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Pokud vím, tak si člověk může vybrat časy mezi 8 - 12, 12 - 16 a 16 - 20. Ty 4 hodiny jsou z důvodu, že nikdo neví, kolik toho nakonec bude a kdy přesně se tedy technikovi povede přijet. Ale i to se dá řešit požadavkem na zavolání 20 minut před příjezdem.

Trochu to tady ozivim,

od zari udajne UPC zmenilo casove okno kdy si muzte vybrat, aby k vam technik prijel, uz to neni rozmezi ctyr hodin, ale pouze dvou, coz uz je mnohem rozumnejsi cas.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...