Přejít na obsah

UPC a my (zákazníci)


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Došlo (někdy) k přesunu všech rozhlasových stanic do jiného multiplexu (266 MHz Karneval), viz viewtopic.php?f=11&t=4355.

Nevím jak vy ostatní, ale já to považuju za zásadní změnu v nabídce, o které jsem nebyl předem ani dodatečně informován. Propagační e-maily s různými hovadinami dostávám...

(Ne, že by to vadilo, tv mám na koukání...¨)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Já to za změnu v nabídce nepovažuji, protože sem nikdy žádnou nabídku na příjem digitálních rádií nedostal a ani si nepamatuji, že bych při objednávce TV někde viděl takovou zmínku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

No to je věc diskuze, ale vpodstatě máš pravdu. Nicméně, podle této logiky očekávám, že budu dopisem, e-mailem nebo podobným způsobem v předstihu informován o údajně plánovaném překopání (sjednocení) multiplexů v obou sítích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vlastně jakékoli přidávání programů by mělo být nejprve oznámeno dopisem, pak počkat 10-14 dní a teprve přidat program? To byste se asi moc programů nedočkali.

 

 

Pokud používáte STB od UPC tak by změna kmitočtů neměla být postřehnutelná - STB sám změní kmitočty při zachování pořadí předvoleb. Pokud máte modul, měl by přijít email na kontaktní emailovou adresu uvedenou na smlouvě, případně dopis o plánované změně kmitočtů.

K přesunutí rádií došlo z provozních důvodů - uvolnění kapacity pro nový program ...

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nechce se mi polemizovat, ale...

Moderní televizory mají minimálně tuner pro DVB-C i DVB-T, takže set-top-boxy jsou pouze přechodným řešením, co bude pak?

U UPC neví pravá ruka, co dělá levá (mnoho zkušeností, i vlastních). UPC provozuje svůj vlastní oficiální web, aktuální iformace veškeré žádné (i když web se v poslední době značně vylepšil), UPC má e-mailové adresy svých klientů (používá je hlavně pro přiblblé reklamy), UPC může zasílat zprávy po své kabelové síti (Menu v CAM, před časem jsem jednu přijal osobně), nemám představu o technické náročnosi tohoto způsobu. No a pro zbytek klientů, kteří neznají nebo nemají e-mail zbývá šnek-mail... Ovšem opět, u UPC neví pravá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
Některé kabelové set-top-boxy jsou i zařízení pro záznam a následnou reprodukci vysílání. To jenom tak na okraj :-)

Navíc ne každý je nadšený z toho, že kromě televizoru musí mít ještě další zařízení, které je kromě spotřeby el. energie prostě pro spoustu lidí jenom otravná věc. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC má e-mailové adresy svých klientů (používá je hlavně pro přiblblé reklamy), UPC může zasílat zprávy po své kabelové síti (Menu v CAM, před časem jsem jednu přijal osobně), nemám představu o technické náročnosi tohoto způsobu.

Posilat hormadne zpravy primo na pristupovou kartu udajne technicky neni mozne a kdyby se to rozesilalo jednotlive tak by pry trvalo nekolik tydnu, takze nezbyva nez to idealne posilat emaliem.

Mimochodem tento tyden rozeslu vsem dalsi newsletter, kde bude vse popsane, skoda ze to nedela i UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
I některé televizory jsou i zařízení pro záznam a následnou reprodukci vysílání. To jenom tak na okraj

Nahrávat v nepřítomnosti s tím, že bude televizor v době záznamu zapnutý, to taky terno zrovna není. To jenom tak na okraj.

 

Některé kabelové set-top-boxy jsou i zařízení pro záznam a následnou reprodukci vysílání. To jenom tak na okraj :-)

Navíc ne každý je nadšený z toho, že kromě televizoru musí mít ještě další zařízení, které je kromě spotřeby el. energie prostě pro spoustu lidí jenom otravná věc. :D

Toto je ovšem už svobodná volba každého jedince a STB si nikdo povinně pořizovat nemusí. Narozdíl od IPTV, kde to bez něho nelze, což bylo předmětem srovnávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...