Přejít na obsah

UPC na Facebooku


namec

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku
...Při výpadku služeb se na web stejně nepodívám, protože nic nejede, plánované odstávky se na upc.cz zjistit dají...

Být bez záložního připojení si nemůžu dovolit. Vždy se jistím alespoň mobilem s datovým tarifem, který buď poskytuje WiFi nebo se dá připojit přes USB.

Kde, prosím UPC zveřejňuje plánované odstávky? To jsem za ta dlouhá léta zatím nezjistil.

Naopak, když mi nefunguje Internet od UPC, kontroluji si na http://web.upc.cz/vypadky/default.aspx zda je výpadek už hlášený.

Když ne, pak teprve volám na KC UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Tak závislý na netu tedy nejsem, abych dubloval připojení :D A ty plánované odstávky byly myšleny tím z odkazu, pokud je to neplánované, tak se to na webu většinou ani neobjeví. Nebo už to musí být závada většího rozsahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

No vidíš, já zase nejsem závislák na TV, abych měl kabel i satelit zároveň jako ty.

Třeba ty taky nejsi závislý na TV jako já na netu. Mě net živí i když jsem doma. Ale u té TV si to představit neumím. :)

 

A dopředu plánované výpadky tam opravdu nepamatuji. A nemyslím si, že by to byla chyba na mé vnitřní paměti.

Dokonce když kvůli minulému navyšování rychlosti plánovali upgrade CMTS, tak mi ani přes telefon ani přes formulář nikdo dopředu neuměl říct, kdy "asi" to bude. :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Já ale nemám satelit kvůli závislosti na TV, ale kvůli absenci některých programů v kabelu.

 

Pokud je za 10 let výpadek cca 5x, tak skrz to řešit duplicitu připojení, to ne ani kdyby mě net živil sebelíp, ale samozřejmě beru, že někdo jiný na to má taky jiný názor :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prevazna vetsina dnesnich mobilnich telefonu se dokaze pripojit na internet a zobrazit webove stranky, takze by nemel byt problem si ten vypadek dohledat i bez PC, jen je samozrejme nutne s tim umet zachazet a hlavne znat odkaz ty stranky http://web.upc.cz/vypadky/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Prevazna vetsina dnesnich mobilnich telefonu se dokaze pripojit na internet a zobrazit webove stranky, takze by nemel byt problem si ten vypadek dohledat i bez PC, jen je samozrejme nutne s tim umet zachazet a hlavne znat odkaz ty stranky http://web.upc.cz/vypadky/

To jo, ale řekl bych že většina, co má lajnu od UPC, se v telefonu připojuje k netu leda vyjimečně a přes WIFI, protože nemá potřebu si ještě platit datové služby u mobilních operátorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...