Přejít na obsah

Navýšení rychlosti -hledám dealera


Návštěvník hanzik

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanzik

Předtím než se na něco zeptáš, zkus použít vyhledávaní !Předtím než se na něco zeptáš, zkus použít vyhledávaní !Předtím než se na něco zeptáš, zkus použít vyhledávaní !Teď mám rychlost 25 Mb a uvažoval jsem o navýšení na 60 Mb-štve mě ale od nich jednak poplatek za výměnu a pak následně i měsíční platby za pronájem zařízení (mám i TV) .Nedá se tu někde najít seznam dealerů?Vim že přes ně se služby zřizujou za úplně jiný platby než oficiálně třeba přes objednávku na upc.cz -chtěl bych z 25 zvýšit na 50 -těch 10 Mb vem čert ale nebudu pak cpát další prachy za pronájem a výměnu

 

Joo a jinak teda jsem z Český Lípy

Upraveno uživatelem hanzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Kdybys zkusil hledat, jak máš ve svém příspěvku nazačátku napsáno, určitě bys něco našel.

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=4&t=3295

Kromě toho v jiných vláknech se řeší, jak neplatit za výměnu.

No a pokud máš vlastní TV s DVB-C, tak STB nepotřebuješ a po vrácení neplatíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanzik

590 třeba ušetřim-dobrý ale měsíční paušály za pronájem budu platit stejně /nemám vlastní zařízení

 

Nevim proč mi sem házíš odkaz pod kterým nenajdu to co hledám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Myslel jsem, že hledáš obchodního zástupce a ty přitom hledáš nějakého dealera.

Tak to bude teda fakt chyba na mé straně.

 

Kdyby ti stačil obchodní zástupce, tak bys viděl, že se k tomu přihlásil např. Slamb a tvrdí, že není na překážku, že není z Brna.

Tak si myslím, že by ani nevadilo, že není z České Lípy. :)

Kromě Slamba je tu ještě minimálně jeden. Vím, že se trochu špičkovali, ale momentálně to nemůžu najít kde. :)

 

Stejně ti nedá lepší cenu tohoto balíčku, než je oficiální. Možná ti nabídne něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanzik
hanzik> mebud socka a nakupuj u UPC, stejne nakonec nic jinyho nesezenes, nebo to rovnou zrus, kdyz na to nemas

 

Co to tady meleš,na co platit víc když nemusim?Každej neni takovej king jako ty platil všude a za všechno plnou pálku

Poprvý jsem to měl přes dealera taky a měl jsem to o 3 kila levněji než kdybych měl objednávku ofiko cestou -kontakt na něj už ale nemám...je to víc jak rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...