Přejít na obsah

Nenaladim MUX 5 a 6 (ani za zlate prase)..


cvancara

Doporučené příspěvky

To uz jsem prave zkousel. Na automat, na rychly, na plnohodnotny.

Rucne na 163MHz a 5000. Rucne na 170 MHz a 5000. Pokud dam vyhledat primo ten mux 5 (na 690 MHz a 6900 - podle toho seznamu muxu, tak opet nic nenajde). Proste je tam dira. Uz si s tim hraju druhy den. Ted jsem jeste zacal pro jistotu carovat s kabelama, ale zatim nic).

 

Tak nic. Kdyz dam k naladenym jeste rucni ladeni, 170.5 a 5000, tak to sice najde MUX 6 (HBO, HBO2...), ale napise, ze zadne kanaly pridany nebyly. Kdyz dam rucne 163.5 a 5000, tak to najde MUX 7 (Barrandov a pod.) a taky ze zadne nepridal. Kdyz dam rucne 690 a 6900 (nebo i karnevalovske 402 a 6900), tak ani prd, nenajde nic.

Kabely jsem prehodil, nechal dlouhe, pak kratky na minimum, vsechno ostatni jsem odpojil (DVD, HDD rekorder, video, STB....) a vysledek je porad stejny - ani tuk. Ja uz opravdu nevim. Mam 100 chuti cele to UPC zrusit a mit bozsky klid. TV ma internet, internet. radia, ma DLNA, sakra co by mi chybelo..?

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nove Panasonicy uz umi cesko. Ale to chci jeste vecer vyzkouset - zkusit dat jinou zemi.

 

edit: tak zahada asi objasnena - rano MUX 5 paradni, odpoledne jenom kostky a sila 10%. Ono to reaguje na to, jak chodim po cimre. Jak se na gaucu posunu o metr, signal 90%. Postavim se, 20%. Chytnu kabel do ruky, 60%. Kurna, ono to bud neco rusi (a nebo nejaky problem s kabelazi, ruseni prodluzkami 220V)..? Uz delam prestavbu, tak pak uvidime.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze, po trech dnech mam vse. Odstehovany nabytek, rozebrana zasuvka, vymeneny kabely.

To, ze to jede pres STB, jeste vubec neznamena, ze to pojede i po pouziti stejneho kabelu treba v TV.

Opravdu, na ten signal se staci spatne podivat a uz se s tim neda domluvit.

Nabytek jsem posunul, rozebral zasuvku, ale dal stary kratky kabel - a zas chybel mux 6 a 7. tzn. 163.5 a 170.5.

Ani po jejich zadani do rucniho vyhledavani je nenaslo. Az jsem jeste vymenil antenni kabel. Pak dal automaticke vyhledavani a bingo.

edit: skutecne ty nove Panasonicy uz umi cs DVB-C. Je mozno nastavit zemi CZ.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...