Přejít na obsah

UPC Internet 60MB


Návštěvník milan.karvina

Doporučené příspěvky

Návštěvník milan.karvina

No tak určitě využívám i kabelovku a mám Kaona HD PVR ale tak televizi oželím do úterý než příjde technik. Mezitím mám jejich přívod bez zásuvky v modemu a internet je naprosto super. Mám někdy i více než 60 mb/s. Takže vymění mi technik v to úterý zásuvku? Jinak mohu ještě dotaz? Připojuji se na firmu pomocí VPN abych mohl pracovat s programem který tam máme. Na ploše pak spouštím firemní HDD pomocí disk.bat a samotný program. Jde ale o to, že někdy je to super, pracuje se skvěle, ale zas někdy je to strašně pomalé, že se ani nehnu. Čím to může být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reálná rychlost Fiber Power 60 by měla bejt 65/7 Mb/s, speedtest obvykle ukazuje výsledky o něco nižší...

spojení dvou objektů v síti vždyckyy závisí na možnostech obou koncovejch bodů, v tomhle případě hlavně na kvalitě internetu ve firmě a na vytíženosti spravovanýho počítače...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Poradíte prosím, kde mám chybku? Mám taky 60MB připojení od UPC, zapojené do routru Zyxel NBG-416N, v notebooku mám USB síťovku Zyxel NWD-2105 a rychlost v LAN přes kabel mám přes 60MB a přes WiFi n jen 35Mb. Vzdálenost zařízení max 4 metry, kvalita signálu 100% a síla signálu 7-8 bodů z 10. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hejhulak

Tak sem taky pridam svou trosku do mlyna.

Uz temer 14 dni mam Fiber Power 60 Mb. Technik mi vymenil modem za Cisco EPC3925. Konecne jsem doma zprovoznil plnohodnotnou WiFi sit. Prvni dva dny nejel internet vubec - budiz, rikam si, asi registruji novy modem. Od te doby jsem cekal na "dokonceni administrativnich ukonu" - asi tyden. Konecne jsem se tedy dockal zmeny sluzeb. Upload je od te doby na 6 Mbps - to je skvele, ale at delam, co delam, download je stale na max. 20 Mbps. Nevim, jestli je normalni, ze u tarifu FP60 jsou aktivni pouze 4 Downstreamy (viz vypis z modemu) a 1 Up. PC mam naprimo pres ethernet do modemu - zadny router.

Umel by nekdo poradit?

 

Model: Cisco EPC3925

Vendor: Cisco

Hardware Revision: 1.0

Serial Number: 240366557

MAC Address: e4:48:c7:6b:e9:d4

Bootloader Revision: 2.3.0_R1

Current Software Revision: EPC3925-ESIP-12-v302r125532-110616c_upc

Firmware Name: epc3925-ESIP-12-v302r125532-110616c_upc.bin

Firmware Build Time: Jun 16 10:15:56 2011

Cable Modem Status: Operational

Wireless Network: Enable

 

Cable Modem State

DOCSIS Downstream Scanning: Completed

DOCSIS Ranging: Completed

DOCSIS DHCP: Completed

DOCSIS TFTP: Completed

DOCSIS Data Reg Complete: Completed

DOCSIS Privacy: Enabled

 

Downstream Channels

Power Level: Signal to Noise Ratio:

Channel 1: 0.9 dBmV 39.2 dB

Channel 2: 1.0 dBmV 40.8 dB

Channel 3: 1.1 dBmV 40.8 dB

Channel 4: 1.0 dBmV 40.4 dB

Channel 5: 0.0 dBmV 0.0 dB

Channel 6: 0.0 dBmV 0.0 dB

Channel 7: 0.0 dBmV 0.0 dB

Channel 8: 0.0 dBmV 0.0 dB

 

Upstream Channels

Power Level:

Channel 1: 49.7 dBmV

Channel 2: 0.0 dBmV

Channel 3: 0.0 dBmV

Channel 4: 0.0 dBmV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ambs-ace

Mám takový dotaz a je pravda , že se to týká 120. Nemohl jsem se dostat na vyšší download než něco přes 30 i když mám 120 a na můj dotaz na call centru mi bylo řečeno, že se jim to stává v některých částích sítě, že je to chyba , ale do konce listopadu by měli mít opravený software pro to cisco a pak to bude full 120. Nemohu najít podobnou informaci na žádné fóru a je mi to dost divný. Slyšel o tom někdo nebo si ze mě UPC dělá legraci?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...