Přejít na obsah

UPC Internet 60MB


Návštěvník milan.karvina

Doporučené příspěvky

Návštěvník milan.karvina

Chci se zeptat. Mám od UPC internet 60 Mb/s a modem CISCO EPC3212. Tento modem mám zapojenej do routeru TP-LINK TL-WR743ND a rychlost je maximálně 6 Mb/s. Čím toto může být ? Když sem volal na linku UPC, řekli mi, že vidé ztrátavost na modemu, ale když jej zapojím na přímo do PC, mám kolem +/- 50 Mb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milan.karvina

Na modemu i routeru sem prováděl restart nejméně 20x a stejné pořád. V nastavení routeru ? A co by tak mohlo být špatně ? Je to továrně nastavené. Dělá mi to jak na tom TP-LINKU tak na Sweexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milan.karvina

Zkusil jsem, nepomohlo. No uvidíme, co mi s tím technik udělá v úterý. Jestli začne zase pohádku o koncovkách nebo koaxiálním kabelu tak ať si mě nepřeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milan.karvina

PROBLÉM JE VYŘEŠEN ! Pohrál sem si s tím a napadlo mě odpojit účastnickou zásuvku a přívod kabelovky zapojit přímo do modemu. Paráda ! Rychlost dokonce více než 60 Mb/s. Takže všem se stejným problém radím toto udělat a zavolat technika na odbornou výměnu účastnické zásuvky UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...