Přejít na obsah

Vraceni STB Handan 5000


homberg

Doporučené příspěvky

ODESLÁNÍ JE NA TUTO ADRESU:

UPC s.r.o.,

Kostomlatecká 20/39 ,

PSČ 288 02 ,

NYMBURK.

POSLAT DOPORUČENĚ.KOPII LÍSTKU ODESLÁNÍ POSLAT NA ADRESU

UPC s.r.o..Česká republika

PO BOX 53

PRAHA 3

PSČ-130 11

PRAHA 3.

............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji se s dotazem, existují v ČR kontaktní místa, kde lze vrátit pronajmuté zařízení?

 

Na diskuzi jsem shlédl Brno, jsou i jiná města?

 

Zajímá mě Ostrava, Opava, Havířov, Karviná.

 

Tento protokol se každopádně přikládá k zařízení, nemýlím-li se.

 

http://www.upc.cz/pdf/Protokol_pro_vrac ... rizeni.pdf

 

Až vypovím TV, tak abych věděl, jak se STB. Vidím, že máte aktuální situaci, tak se ptám. Jinak samozřejmě, infolinka mě to sdělí, až jim budu volat. Ještě jedna věc - na webu jsem nenašel v dokumentech - výpověď smlouvy - formulář k stáhnutí není, takže přes kontaktní formulář volnou formou či přes ZL je to možné.

 

Škoda, že nejsou místa k tomu určená, takto náklady na poštu, aby se to nerozbilo cestou, ač se to zabalí dobře, ale nikdy nevím, zda to dojde v 100% pořádku a UPC mi nebude počítat extra pokuty za poškozené zařízení, i když ten STB mám přes 5 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji se s dotazem, existují v ČR kontaktní místa, kde lze vrátit pronajmuté zařízení?

 

Na diskuzi jsem shlédl Brno, jsou i jiná města?

 

Zajímá mě Ostrava, Opava, Havířov, Karviná.

 

Tento protokol se každopádně přikládá k zařízení, nemýlím-li se.

 

http://www.upc.cz/pdf/Protokol_pro_vrac ... rizeni.pdf

 

Až vypovím TV, tak abych věděl, jak se STB. Vidím, že máte aktuální situaci, tak se ptám. Jinak samozřejmě, infolinka mě to sdělí, až jim budu volat. Ještě jedna věc - na webu jsem nenašel v dokumentech - výpověď smlouvy - formulář k stáhnutí není, takže přes kontaktní formulář volnou formou či přes ZL je to možné.

 

Škoda, že nejsou místa k tomu určená, takto náklady na poštu, aby se to nerozbilo cestou, ač se to zabalí dobře, ale nikdy nevím, zda to dojde v 100% pořádku a UPC mi nebude počítat extra pokuty za poškozené zařízení, i když ten STB mám přes 5 let.

Místo pro vrácení zařízení osobně neexistuje. Jediná oficiální cesta vrácení zařízení je dle VOP zaslání poštou do Nymburka. Ano, protokol se přikládá, ale není nezbytně nutný.

Nečekal jste doufám opravdu formulář pro výpověď :) výpověď je nutné zaslat poštou s vlastnoručním podpisem na adresu klientského centra. Stačí volnou formou, důležité je napsat co vypovídáte, číslo smlouvy a vlastnoruční podpis.

Zásilku se zařízením je možno pojistit. UPC to i dříve doporučovalo.

A představa, že zařízení mám x let a nemá tedy již žádnou hodnotu je mylná. Z tržního hlediska je to zařízení stále funkční a stále je tedy schopno generovat zisk. Naopak když ho nevrátíte, UPC musí koupit namísto něj nové, což je náklad navíc.

 

Ohledně zařízení se zkuste s UPC domluvit na vyzvednutí technikem.

 

Odesláno z mého HTC Desire pomocí Tapatalk 2

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník DejF
No dneska uz vas UPC informuje o doruceni vraceneho zarizeni prostrednictvim SMS na vas mobilni telefon,

takze posilat jeste kopii podaciho listku povazuju uz za trochu zbytecne.

 

 

zaslání kopie podacího lístku až tak zbytečné není ;o) ... může se stát, že se zařízení někde sekne, nebo ztratí, tak se alespoň může rovnou dohledat bez zbytečného obtěžování smskami, hovory atd ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Připojuji se s dotazem, existují v ČR kontaktní místa, kde lze vrátit pronajmuté zařízení?

 

Na diskuzi jsem shlédl Brno, jsou i jiná města?

 

Zajímá mě Ostrava, Opava, Havířov, Karviná.

 

Tento protokol se každopádně přikládá k zařízení, nemýlím-li se.

 

http://www.upc.cz/pdf/Protokol_pro_vrac ... rizeni.pdf

 

Až vypovím TV, tak abych věděl, jak se STB. Vidím, že máte aktuální situaci, tak se ptám. Jinak samozřejmě, infolinka mě to sdělí, až jim budu volat. Ještě jedna věc - na webu jsem nenašel v dokumentech - výpověď smlouvy - formulář k stáhnutí není, takže přes kontaktní formulář volnou formou či přes ZL je to možné.

 

Škoda, že nejsou místa k tomu určená, takto náklady na poštu, aby se to nerozbilo cestou, ač se to zabalí dobře, ale nikdy nevím, zda to dojde v 100% pořádku a UPC mi nebude počítat extra pokuty za poškozené zařízení, i když ten STB mám přes 5 let.

 

 

Mají pouze jedno místo a to v Praze. Jsem z Opavy a před chvilkou mi to sdělili. Jinak poštou do Nymburku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
No dneska uz vas UPC informuje o doruceni vraceneho zarizeni prostrednictvim SMS na vas mobilni telefon,

takze posilat jeste kopii podaciho listku povazuju uz za trochu zbytecne.

 

 

Ani dva týdny po odeslání žádná sms nedošla :( Má povinnosti pouze zákazník???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...