Přejít na obsah

Vraceni STB Handan 5000


homberg

Doporučené příspěvky

Ted s prechodem na nove balicky sluzeb a hlavne nove podminky pronajmu zarizeni se jiste zacnou mnozit pripady, kdy lide budou chtit vratit stare, nonHD tunery, protoze platit za stare zarizeni je podle me pakarna. Za ta leta, co mam Handana 5000 v pronajmu, jsem ho jiste uz nekolikanasobne zaplatil, i kdyz ten polatek byl skryty v tarifu. Prijde mi nefer ted, po prechodu na jinou sluzbu za toto zastarale a jiz davno zaplacene zarizeni platit pronajem, natoz ho odkupovat.

Protoze mam H5000 jako nouzovku u stare TV, rad ho ozelim a vracim ho UPC.

Da se nekde dohledat adresa, kam se to ma poslat? Diky

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Myslel jsem, na adresu LICA, ale VUP říká:

3.6 Účastník je povinen vrátit zařízení Poskytovatele nebo dočasně poskytnuté doplňkové zařízení

(individuálně určené výrobním číslem), na adresu UPC Česká republika, a.s. Kostomlátecká

20/39, 28802 Nymburk , nejpozději do 7 dnů od data ukončení Smlouvy, a to na své náklady a

nebezpečí (Poskytovatel účastníkům doporučuje, v případě vracení zařízení poštou, pojistit

poštovní zásilku ve výši ceníkové hodnoty zařízení). Zařízení je považováno za vrácené

okamžikem jeho převzetí Poskytovatelem nebo osobou k tomu Poskytovatelem pověřenou.

Takže bych to řešil přes Kontaktní formulář

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Speedy

Obě adresy patří firmě Lica. Hlavní sídlo firmy je "Na Přístavě 267" - kanceláře atd., na adrese Kostomlátecká 20/39 má Lica skladovací a expediční areál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Přesto myslím, že je důležité dřív než fyzicky odeslat také informovat KC přes kontaktní formulář, že jim to vracíte a už nechcete platit 49,- Kč za pronájem. :)

Oni se nejspíš ozvou s tím, že jim ho máte vrátit a kam.

Možná by to upřesnil Marek-26, kdyby se tu objevil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Speedy

Když jsem si přes KC objednával přechod na nový balíček služeb, tak jsem se na možnost vrácení nevyužívaného set-top-boxu ptal. Bylo mi pracovníkem klientského centra sdělena adresa na kterou mám STB zaslat (UPC Česká republika, Kostomlátecká 20/39, 28802 Nymburk) a rovněž mi sdělil, že mám na adresu klientského centra UPC (Klientské centrum UPC, P.O.Box 53, 13011 Praha 3) zaslat kopii podacího lístku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Ted s prechodem na nove balicky sluzeb a hlavne nove podminky pronajmu zarizeni se jiste zacnou mnozit pripady, kdy lide budou chtit vratit stare, nonHD tunery, protoze platit za stare zarizeni je podle me pakarna. Za ta leta, co mam Handana 5000 v pronajmu, jsem ho jiste uz nekolikanasobne zaplatil, i kdyz ten polatek byl skryty v tarifu. Prijde mi nefer ted, po prechodu na jinou sluzbu za toto zastarale a jiz davno zaplacene zarizeni platit pronajem, natoz ho odkupovat.

Protoze mam H5000 jako nouzovku u stare TV, rad ho ozelim a vracim ho UPC.

Da se nekde dohledat adresa, kam se to ma poslat? Diky

 

ODESLÁNÍ JE NA TUTO ADRESU:

UPC s.r.o.,

Kostomlatecká 20/39 ,

PSČ 288 02 ,

NYMBURK.

POSLAT DOPORUČENĚ

,OSOBNÍ STYK NELZE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...