Přejít na obsah

Modem ED3


Návštěvník cvach

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Těch 54Mb je teoretická maximální rychlost na wifi, ale jak píše Slamb, čekej mnohem míň.

Porty jsou 10/100, takže pokud je někdo nenakonfiguroval na 10Mbit, tak pojedou automaticky 100Mbit, tedy 60Mbit by mělo být v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tjurny
Dnes jsem dostal Ubee

Ubee necu :-) radsi cisco. Ma ubee podporu telefonu. Jako ze kdyby ubee nemel podporu telefonu tak bych musel dostat cisco. Nechce nekdo toho ubeeho vyfotit nebo aspon napsat presnej model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Tři roky starý router bude minimálně mít 100Mbitové porty, tak by 60Mbitů měl zvládnout.

Možná se pletu a máš jen 10Mbitový router, ale to bych se moc divil.

Co máš přesně za router?

 

Mám stejný dotaz-mám vlastní router TP link

 

TL-WR542G 54M Wireles Router

 

Chci si objednat balíček KOMBI KOMFORT

Aktuálně mám za 495,- 10mB/1mB a budu mít 60/6 když si do pronájmu od UPC vezmu za 49,- obyčejný modem a vlastní TP link router bude to chodit?

Jde mi o kompatibilitu modem ED3 a vlastní router TP link

 

Jinak bych musel platit wifi modem za 69,- mají i wifi modem za 61,- to už nevím jaký je rozdíl.raději bych platitl 49,- a využil vlastní starší roter který má max. 54.

 

DĚKUJI ZA ODPOVĚD. nejlépe na mail: markonik@seznam.cz

 

Kruža.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Rychlá odpověď:

Vypadá to, že fungovat bude, ale na WiFi nepočítej s nějakou velkou rychlostí. Je tam jen "g" a to znamená teoretickou rychlost 54 Mbit/s, ale to se ti nikdy nepovede dosáhnout!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Na wifi z toho dostaneš v ideálních podmínkách max. 27 Mbit (54/2 ... polovina upload, polovina download) reálně to pojede cca 20 Mbit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Modem od UPC za 61,- měs. má problém už s 50 Mb/s... proto nabízejí buď modem za 49 (1xethernet), anebo za 69 (4x ethernet + wifi)..

Mam od UPC kombi komfort (připojení 60 Mb/s) a ED3 wifi. Tento modem po ethernetu maká i přes 60 Mb/s. Ale přes wifi dává něco mezi 39 - 42 Mbps a na booku mám 802.11 b,g n. dali jsme pokusně jiný router(mrzí mně, ze jsem zapoměl značku), ale zvládal jen něco kolen 22-25 Mb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...