Přejít na obsah

Modem ED3


Návštěvník cvach

Doporučené příspěvky

Mám od UPC 60/6, ted nedávno zapojenej. Ale používám router DIR 600. Když mám kabel zapojenej modem > PC, tak rychlost je zhruba 55/5,5! Ale jakmile kabel připojím k routeru, tak se rychlost sníží brutálně na 6,5/5,5!!!!!!!!! To samý je i přes wifi, když pracuju s NB. Přitom výrobce uvádí 802.11b/g/n, Pracovní frekvence >2.4 - 2.5 GHz,

Přenosová rychlost> až 150 Mbps. WAN port> 1x RJ45 WAN 10/100 Mbps, LAN porty> 4x RJ45 LAN 10/100 Mbps.

Zkoušel jsem různá přenastavení a rady z jiných fór, ale nic se nezlepšilo. Nemáte někdo tem samej problém? Je fakt, že rad je milion, ale nic nepomáhá.....

Poraďte, třeba se to druhým bude hodit!

Zatím díkec!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizovat jsem chtěl, ale bohužel! Stránky na výrobky jsou funkční, ale jakmile dám stáhnout nový firmware, stránka neexistuje!!!! Myslíte, abych koupil výkonější?

Poraďte kterej? Vytočilo by mě, kdybych si pořídil dražší a výsledek byl stejnej!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

for návštěvník:

Bohužel nějaká 100% funkční rada neexistuje. Co funguje u jednoho, nemusí fungovat u druhého. Bohužel, dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš. Doporučuji Ti si nový router objednat přes nějaký e-shop. Doma v klidu vyzkoušíš a pokud nepomůže, můžeš ho do 14 dnů vrátit.

 

K tomu routeru, na který ti dává odkaz "elnc" no nevím. Zrovna na tento jsem četl na nějakém foru jenom stížnosti, ale jak říkám, dokud nezkusíš-nezjistíš.

 

Já osobně vyznávam značku D-link, která je v tomhle myslím naprostá špička. Ten, co používáš ty je opravdu asi nejlevnější jejich varianta. Kdybych byl v tvé situaci, tak bych zkusil tento : http://www.fttg-shop.cz/d-link-dir-655- ... i/d-81769/

 

No asi jsme ti to neulehčili, ale znovu se musím opakovat, jediné správné řešení neexistuje. Co funguje mně, nemusí fungovat tobě. Dej vědět, jak budeš pokračovat a s jakým výsledkem. Docela mě zajímá, jestli tohle vyřeší změna routeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Zrovna tento TP-LINK je obecně hodnocený jako jeden z nejlepších, a to prakticky na všech diskuzích. Jeho vadou na kráse zůstává pouze absence 5GHz Wi-Fi a prakticky nelze použít pro síťové sdílení externího HDD, který lze připojit do USB portu, kterým disponuje. Ovšem tyto 2 věci naprostá většina lidí stejně nepotřebuje, takže nákup TP-LINKu s Gb porty a za cenu kolem 1000 korun lze jenom doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si několikrát změřil rychlost internetu. A docela zajímavý výsledky - 5,5Mbit/4,5Mbit!!!!!!!!!!!!!

To je míň než přes router!!!! No, velkej podíl na tom má UPC!!!!!! Třeba se nemůžu dostat na vyšší rychlost stahování. Maximálně to vytáhnu na 1,1 Mbit. A to je stejně jako před tím (15/1,5)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...