Přejít na obsah

Modem ED3


Návštěvník cvach

Doporučené příspěvky

Čaute,

blbě vidím nebo si UPC dělá srandu a modem ED3 (nebo nedej bože wifi) si zákazník nemůže koupit k 30M tarifu (Fiber Power 30)?

Takže nutí člověka si pronajmout ten jejich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je to tak,

já osobně mám ve smlouvě s UPC napsáno, že za modem zaplatím jednorázový poplatek, což jsem kdysi učinil (nebyl to odkup modemu, ale jen nějaká nízká částka). A i tak po nějakém čase po mě chtěli ať platím měsíční poplatek za modem. Tzn. UPC porušilo původní smlouvu, na druhou stranu ne tak docela, protože ve smlouvě je napsáno, že UPC může kdykoliv změnit smlouvu aniž by musel informovat zákazníka. Na druhou stranu pochybuji o právnosti takové věty ve smlouvě, neboť UPC za to bylo pokutované :D ..kolem 2 milionů ? Což je hrozně málo vzhledem k množství uživatelů, které pod sebou mají a kterým toto bylo učiněno :D

 

Celkově shrnuto.. je mi to uplně jedno.. internet potřebuji k mnoha věcem. Takže mi nic jiného nezbývá, za tohle všechno může ve skutečnosti naše politická scéna, která není schopná dostatečně ubránit své občany před podobnýma machinacema (význam:tajné nečestné jednání, pikle).

 

UPC poskytuje asi nejlepší připojení o kterém ve svém okolí vím. A přiznám se, že jsem ochotný to překousnout. Je mi to jen líto, myslím si, že firma s takovou budoucností by si měla dělat lepší jméno ;)

 

Pokud se mílím, budu rád když mě někdo vyvede z omylu, aspoň opadne ta lítost ;)

S přáním pěkného dne,

Ori

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo
Čaute,

blbě vidím nebo si UPC dělá srandu a modem ED3 (nebo nedej bože wifi) si zákazník nemůže koupit k 30M tarifu (Fiber Power 30)?

Takže nutí člověka si pronajmout ten jejich.

 

Zkusmo jsem si otevřel stránky UPC a ED3 modem jde k FP30 v klidu objednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Je to tak,

já osobně mám ve smlouvě s UPC napsáno, že za modem zaplatím jednorázový poplatek, což jsem kdysi učinil (nebyl to odkup modemu, ale jen nějaká nízká částka). A i tak po nějakém čase po mě chtěli ať platím měsíční poplatek za modem. Tzn. UPC porušilo původní smlouvu, na druhou stranu ne tak docela, protože ve smlouvě je napsáno, že UPC může kdykoliv změnit smlouvu aniž by musel informovat zákazníka. Na druhou stranu pochybuji o právnosti takové věty ve smlouvě, neboť UPC za to bylo pokutované :D ..kolem 2 milionů ? Což je hrozně málo vzhledem k množství uživatelů, které pod sebou mají a kterým toto bylo učiněno :D

 

Celkově shrnuto.. je mi to uplně jedno.. internet potřebuji k mnoha věcem. Takže mi nic jiného nezbývá, za tohle všechno může ve skutečnosti naše politická scéna, která není schopná dostatečně ubránit své občany před podobnýma machinacema (význam:tajné nečestné jednání, pikle).

 

UPC poskytuje asi nejlepší připojení o kterém ve svém okolí vím. A přiznám se, že jsem ochotný to překousnout. Je mi to jen líto, myslím si, že firma s takovou budoucností by si měla dělat lepší jméno ;)

 

Pokud se mílím, budu rád když mě někdo vyvede z omylu, aspoň opadne ta lítost ;)

S přáním pěkného dne,

Ori

Za modem se nikdy žádná prodejní částka neúčtovala, natož aby to bylo ve Smlouvě. Mohla se vybírat max. vratná záloha nebo částka za aktivaci služby, což ale ani v jednom případě nevylučuje dodatečnou možnost zpoplatnění modemu jako takového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Jen mě napadlo, pokud máte modem ED3 v osobním vlastnictví, a třeba za rok, dva se rozhodnete přejít na ten 30 M tarif /nespekuluji o důvodech/, šlo by to i s tím modemem ED3, nebo musíte mít ten modem ED2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...