Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník celoridus

Tak objednán balíček Kombi Komfort přes web (Změna ze Standard + 10Mbit za 1098). Nejdříve volal obchodník, s tím, že změna bohužel nejde provést, že mám smůlu, ale půl hodiny potom opět telefonát, tentokrát nějaká slečna z KC a ta vše zajistila. Raději jsem domluvil výměnu na příští týden :)

 

Ještě přemýšlím nad tím, jaká v tom zase bude ze strany UPC zakuklená kulišárna ohledně připravovaných prodejů zařízení, jakpak asi budou postavené smlouvy? Teď si říkám, že při současné ceně pronájmu je asi lepší ho v rámci nových balíčků platit, protože co se stane, až se zařízení pokazí? Asi tam ze strany UPC bude nějakou dobu záruka, pak už si to holt bude muset zákazník zacvakat (třeba opět koupit nové zařízení?). Otázka je, zda postupně nazačne UPC navyšovat ceny pronájmu, aby zákazníky donutilo zařízení raději odkupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes to upresnit, takze ten Optimizer se hodi jen pro Windows Vista a starsi OS ?

no jasně :) já mám windows 7 a jedu bez jakejchkoliv vychytávek, prostě default 8)

už i ten sympatickej týpek, co se mnou kdysi řešil testování FP100, řikal, že u windows 7 žádný úpravy nejsou třeba...

 

1484284758.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Závidím těm co změna proběhla tak rychle, já se dozvěděl, že v mém případě mají nějaký problém ze systémem, že nemohou zadat zvýšení tarifu u nás ale musí se to řešit někde v cizině! Fakt super :(/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kissman

tak mam take objednano... technik dorazi v pondeli. Na infolajne me bylo na dotaz sdeleno, ze ubee modemy se uz nedavaji, davaji pry jen ty lepsi, tak jsem na to zvedav. Pokud ano, tak budu nadale spokojeny zakaznik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vodnik
tak mam take objednano... technik dorazi v pondeli. Na infolajne me bylo na dotaz sdeleno, ze ubee modemy se uz nedavaji, davaji pry jen ty lepsi, tak jsem na to zvedav. Pokud ano, tak budu nadale spokojeny zakaznik ;)

 

Nevím od kdy se nedávají, ale ještě včera se dávaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...