Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

S přechodem na 120Mb jsem dostal nějaký ubee modem. Lze se mrknout na parametry přes www rozhraní? Myslel jsem, že bude mít stejnou IP adresu jako motorola před ním, ale nemá.

Bude se dat pri odkoupeni modemu vybrat i konkretni typ modemu. Vim ze je to ve finale jedno, ale cisco je cisco :-) ubee bych nechtel.

Spíše ne :) ale uvidíme jak to nakonec dopadne.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Zkreslené informace možná mám, ale když včera šlo modem rozchodit na dálku i když byl chybně vložen do systému a balíček s rychlostí 25Mb poslali, vše do 5minut fungovalo a dnes když chci tu službu kterou mám objednanou tak nejsou schopný to zařídit? A věta že se to pokusí během příštího týden vyřešit,mě opravdu moc neuspokojí. To na to mají oddělení kde se pracuje jen od pondělí do středy? Že to nejde dříve?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
to datum se mění pořád a úplně u všech akcí :lol: má jenom psychologickej efekt, veškerý nabídky platěj do odvolání...

sou to stejný kecy, jako když píšou, že nejvýhodnější nabídku získáte při online objednávce :lol:

Slambe, zase máš pravdu,

Ještě včera byl text

- Akční nabídka platí pro nové zákazníky služby UPC Telefon pro objednávky do 14.9.2011

A teď je

- Akční nabídka platí pro nové zákazníky služby UPC Telefon pro objednávky do 21.9.2011

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já možná jo. Musíš číst i toho smajlíka.

 

Ad samoinstalace)

 

V nové PDF smlouvě viz. Dokumenty ke stažení (UPC-smlouva_E09-04.indd 1 1.9.2011 9:53:03) jsou kolonky:

 

Instalace firmou: ___ Datum instalace: ______

Samoinstalace: ___ Datum dodání: ______

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...