Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer

Ahoj, jsem na tom stejně! Když už to konečně na dálku zprovoznily nedostanu z toho víc jak 33Mbps download a 1,56 upload. Firewal jsem vypnul, vše na pozadí taky. Příjde mi,že zapomněli zvýšit rychlost. Na objednávkovém formuláři i nové smlouvě nikde zmínka o Fiber power 120. Acho jo, to musím zase volat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer

Včera taky výměna modemu kvůli přechodu z 25 na 60 v rámci balíčku.

Všechno chodí OK, ale pořád mám původní rychlost.

 

Technik by super, dokonce vše ověřoval na UPC a zjistil, že v tom mají hádejte co... ano, bordel.

Jelikož se modem nezaregistroval správně a budou to muset ručně v systému nastavit, aby to běželo na oněch zvýšených 60. Což bude chvíli trvat a snad na mě nazapomněli, jinak bude opět telefonát... :evil:

 

A mimochodem, dostal jsem modem Ubee EVM3206.

V jiném threadu teď řeším adresu pro web konfiguraci, 192.168.100.1 nefunguje a pokud někdo něco k tomu ví, prosím poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

koukám,že jsem na tom stejně! úplně stejný problém i modem,net mi 12hodin nešel,po telefonátu na KC jsem se dozvěděl, že to musí v systému nastavit, že to nějak program automaticky nedokoncil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tjurny
S přechodem na 120Mb jsem dostal nějaký ubee modem. Lze se mrknout na parametry přes www rozhraní? Myslel jsem, že bude mít stejnou IP adresu jako motorola před ním, ale nemá.

Bude se dat pri odkoupeni modemu vybrat i konkretni typ modemu. Vim ze je to ve finale jedno, ale cisco je cisco :-) ubee bych nechtel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Vidím, že jsem udělal asi dobře.

Přechod jsem si již objednal, ale datum instalace modemu jsem odsunul na další týden.

Sice jsem to udělal z jiných důvodů, ale snad se do té doby "UPC naučí" i nové rychlosti zprovoznit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

jojo maj tam bordel jako svině, den nastavujou modem, když ho nastaví tak na 25Mb, objednávku v systému mají na 120Mb, ale někdo to blbě nastavil,to už je potřetí, co něco někdo špatně nastavil,ale nikdo neví důvod.

 

závěr? Služba půjde někdy v průběhu příštího týden. Než to dá kompetentní oddělení do pořádku. Nechápu co chtějí tak dlouho dávat do pořádku, když je objednávka správně, akorát systém zaslal na modem balíček s rychlostí 25Mb. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

závěr? Služba půjde někdy v průběhu příštího týden. Než to dá kompetentní oddělení do pořádku. Nechápu co chtějí tak dlouho dávat do pořádku, když je objednávka správně, akorát systém zaslal na modem balíček s rychlostí 25Mb. :(

 

Platba z Vaší strany půjde samozřejmě v plné výši směrem k UPC,.... myslím si, že je to trošku neférové jednání ze strany UPC, ... to je jak kdybych si koupil nové auto a řekli mi, že rychlosti 4 a výše dodají o týden později,.... ach jo... :roll: (pravda UPC rychlosti negarantuje)

 

Já dnes pro změnu zjistil, že mám 2 různé smlouvy ze 2 dní po sobě jdoucích od různých 2 obchodníků.... no, jediné v čem se shodují je datum instalace :P

 

Snad se objednávku na KOMFORT KOMBI podaří úspěšně zrealizovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo maj tam bordel jako svině, den nastavujou modem, když ho nastaví tak na 25Mb, objednávku v systému mají na 120Mb, ale někdo to blbě nastavil,to už je potřetí, co něco někdo špatně nastavil,ale nikdo neví důvod.

 

závěr? Služba půjde někdy v průběhu příštího týden. Než to dá kompetentní oddělení do pořádku. Nechápu co chtějí tak dlouho dávat do pořádku, když je objednávka správně, akorát systém zaslal na modem balíček s rychlostí 25Mb. :(

Máte trošku zkreslené informace o tom jak to chodí, ale zas na druhou stranu je fakt, že vás to zajímat nemusí. Už vám to jde?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...