Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku
...A jak to bude s modemy, když si je člověk koupí do vlastnictví?...

Tohle uz se tu resilo, najdi si to ve foru.

No ja doufam ze samoistalace modemu nebudou, protoze s tim bude vic problemu nez uzitku.

A ta cena 650 Kc je take podle me za vyjezd technika a instalaci a ne za pronajem, tudiz odkoupenim na tomhle neusetrite.

Promiň, nešlo mi o ušetření 650 Kč za instalaci. Šlo mi opravdu hlavně o to, co se změní, pokud budu vlastníkem modemu vzhledem k jeho administraci.

Stejně bude muset mít UPC stále nějaký přístup k tomu modemu. Bude ho chtít monitorovat a případně konfigurovat ze své strany.

Myslím, že to se neřešilo, protože do teď se o odkupu a připojení "vlastního" modemu nejednalo, ale možná se pletu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kissman

ok, zajima me jeste jedna vec... pokud si nyni necham balicky vymenit a budu platit za pronajem, budu moci modem odkoupit po treba za ctvrt roku? Nemuzu cekat cca mesic az tu sluzbu umozni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Badis

Slamb - Zdravím. Asi to budete vědět nejlíp Vy :D Se změnou mého stávajícího balíčku za nový mne nemine výměna modemu kus za kus. Je toto nějak smluvně ošetřeno?? Občas se takhle dočtu že např. stb odeslané poštou UPC neobdrželo a pak tahanice..exekutor. Mám vyžadovat po technikovi nejaký podpis o převzetí nebo tak něco? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim :) po výměně modemu bude technik chtít podepsat zakázkovej list, kde by mělo bejt napsaný, že dojde k zapojení modemu novýho a převzetí modemu původního... pokud technik novej modem zapojí a původní si bude chtít odnýst, pak stačí zakázkovej list podepsat a tim je to vyřešený :wink:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim odvozem puvodniho zarizeni bych to nevidel tak idealisticky. Priklady z minula hovori dost jasne...Opravdu bude technik taky odnaskovou sluzbou? Budou pripady, kdy bude instalovat STB, PVR i modem a odnaset pak stary modem a stare STB. Ja osobne bych si radeji pripravil prohlaseni, ve kterem bych deklaroval, ze zarizeni to a to, s vyrobnim cislem tim a tim bylo predano zpet technikovi tehdy a tehdy. Tim se nic nezkazi a technik by to mel bez protestu podepsat.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Ja osobne bych si radeji pripravil prohlaseni, ve kterem bych deklaroval, ze zarizeni to a to, s vyrobnim cislem tim a tim bylo predano zpet technikovi tehdy a tehdy. Tim se nic nezkazi a technik by to mel bez protestu podepsat.

 

Souhlas .Ušetřilo by to nervy zákazníkům . Co takhle nějaký jednotný vzor který by byl na stránkách UPC ke stažení a technik by byl proškolen že tento vzor musí zákazníkovy při předání podepsat . zakázkový list je sice asi taky pojistka ale znám to že v rychlosti kolikrát člověk něco přehlédne nebo se v tiskopise nezorientuje .Takhle by bylo možný si to přehledně vyplnit dopředu .

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kynio

je to tak..platí se 650kč + 2000kč za nový modem :-(

 

edit: tak jsem to objednal a pak ten modem odkoupím. Prý už se pak výměna použitýho za novej neplatí..i kdybych to měl mít jen 3 roky, stejně se mi to vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Jak se tu řešily ty samoinstalační baličky tak jsem si vzpoměl, že Karneval kdysi něco takového měl.

Když jsme od nich kdysi zřizovali internet tak jsme od nich dostali jenom krabici s modemem a návodem.. žádný technik nic..

Modem už byl nastaven a stačilo ho podle návodu připojit a vše fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

tak u mě byl v 9 ráno technik, vyměnil modem, zapojil telefon...Modem se teda neuvěřitelně dlouho načítá, prej to do 2hodin půjde..Telefon už jde, net vůbec. Na KC mi řekly že čekají na uzavření objednávky, nechápu ale jakto že telefon i navýšení tv už jde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...