Přejít na obsah

Antimaďarské příspěvky uživatele Jack_6428


Návštěvník peno

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno

Je mi líto, ale už toho mám dost. Dnešní příspěvky uživatele Jack_6428 v tématu Nové stanice jsou jen vyvrcholením dlouhého počtu podobných příspěvků a mě už opravdu nebaví je číst. Žádám proto redakci, aby konečně zasáhla a odkázala tohoto uživatele do slušných mezí. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že se někomu nelíbí maďarské programy nebo reklamy,tak nemusí být hned rasista.Mě se taky nelíbí reklamní předěly v cizím jazyku na kanálech vysílaných pro ČR a proto bych také podle Vás musel být při sledování čehokoli mě nelibé v cizím jazyku hned antislovák,,antimadar,,antiněmec,, antiangličan a bůhví co ještě ..

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

BimboCZ: Pokud to tu budete ventilovat podobně ostře jako Jack, pak ano, budete pro mne tím, co jste napsal.

 

Jako, pokud někdo slušně a jednou napíše, ža se mu nelíbí maďarské/rumunské/anglické (dosaďte si jakýkoliv další jazyk chcete) reklamy a/nebo nápisy, tak nic proti tomu. Ale pokud s tím otravuje v každém druhém příspěvku, pak je to už příliš i na mě. A to si myslím, že jsem hodně tolerantní člověk. A pokud mu, Tomusi, takovéto příspěvky pravidla fóra umožňují, pak je na čase se zamyslet nad případným zpřísněním pravidel, protože tím pak upadá i pověst tohoto fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Nevšiml jsem si, že to píše v každém příspěvku.

Dnes byl ovšem "hezky" vyprovokovaný "novým" programem.

A když jsem jeho příspěvky četl, tak jsem dokonce viděl jakou má barvu obličeje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy musím říct, že příspěvky netýkající se Maďarů mají hlavu a patu, ale ty co se jich týkají přeskakuji, jelikož se to číst nedá. Myslím si, že by si měl sám Jack uvědomit, že jelepší si některé věci nechat pro sebe a neotravovat s tím okolí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý si svobodu slova vykládá jinak . Je těžké objektivně posoudit zda někdo překračuje zákonnou laťku a nedochází přitom k omezování jeho práva na svobodné vyjadřování. Dnes si s tím nevědí rady ani zákonodárci a což potom zde .Mezi lidmi je to spíše pocitová záležitost a tu má každý z nás jinak nastavenou. Myslím že pravidla zde jsou nastavená správně. Větší cenzura by nebyla dobová. Už z principu. A hlavně kdo by zde dělal právního či morálního soudce co je a co není,, košér,,?

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Ano, svoboda slova je dobrá věc, ale musí mít meze. Představte si nového uživatele, který sem přijde zjišťovat informace o nových programech nebo i čemkoliv jiném a jako první uvidí některý z Jackových antimaďarských příspěvků. Co si asi pomyslí o úrovni celého fóra? Netvrdím aby Jack hned dostal ban. Jak napsal Marek-26 mnohé Jackovi příspěvky mají hlavu a patu a někdy dovede přinést i zajímavé informace. Jen si myslím, že by měl dostat nějaké varování, aby to tolik nepřeháněl a aby se naučil právě tu sebereflexi. Jen se bojím, že pokud mu to napíše kdokoliv z nás, řadových přispěvatelů, nebude to mít téměř žádný efekt a tak by měl asi zasáhnout Tomus a dát mu nějaké varování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Sledovat stanici s barevným kolečkem v rohu a ještě špikovaný maďarskou hatmatilkou v reklamách, to má člověk 100 chutí tu TV hodit z okna :-( Jinak nic proti Maďarům, je to národ jako každej jinej, ale z obrazovky se to u rádobyCZ stanic lynout nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...