Přejít na obsah

Antimaďarské příspěvky uživatele Jack_6428


Návštěvník peno

Doporučené příspěvky

Sledovat stanici s barevným kolečkem v rohu a ještě špikovaný maďarskou hatmatilkou v reklamách, to má člověk 100 chutí tu TV hodit z okna :-( Jinak nic proti Maďarům, je to národ jako každej jinej, ale z obrazovky se to u rádobyCZ stanic lynout nemusí.

Nemusí, ale neměli bychom ani ten kanál. Tak co je lepší? Mít stanici i když částečně v jiném jazyce (AJ, HU ...) a nebo vůbec? :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Z mýho pohledu klidně vůbec, protože já tyto programy přeskakuju. Jak jsem kdysi chtěl Spektrum HD, tak teď to vynechávám, protože kromě těch koleček mně tam vadí i přerušování reklamou, což je u placenýho kanálu naprostá nehoráznost. O takovým AXN pak radši nemluvě, to je reklamní vysílání občas přerušený nějakým filmem nebo seriálem :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mýho pohledu klidně vůbec, protože já tyto programy přeskakuju. Jak jsem kdysi chtěl Spektrum HD, tak teď to vynechávám, protože kromě těch koleček mně tam vadí i přerušování reklamou, což je u placenýho kanálu naprostá nehoráznost. O takovým AXN pak radši nemluvě, to je reklamní vysílání občas přerušený nějakým filmem nebo seriálem :-(

Ale běda jak by ty kanály zmizeli co :) a navíc by to vadilo většině lidí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jen pro doplnění.

Netvrdím, že jeho příspěvky, kde se zmiňuje o maďarštině atd. jsou zcela v pořádku, a že s nimi souhlasím.

Ano, mohl by volit mírnější výrazy, ale jen takhle bylo opravdu "vidět", jak ho to rozčiluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...