Přejít na obsah

Spokojenost s 25Mbit


Návštěvník horackozak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bender
Jinak O2 bude mit od kvetna VDSL, kde rychlost poskoci "až" na 25Mbit, tak pokud jsi blizko dslamu, pockej na zverejneni nabidky.

 

VDSL je sice pěkná věc ale dosah max. 1,3 km od ústředny, takže pro menší města a vesnice, kde bývá výskyt ADSL přípojek častější, je to technologie nedosažitelná. Oproti tomu ve velkých městech je zase lepší internet od UPC díky poměru cena/výkon. Takže celkový přínos VDSL do českých luhů a hájů - no nevim nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Ankroth

Jsem rád, že O2 přispěchalo s novými tarify, protože na ně bude muset lehce zareagovat i UPC. Jinak já jsem s tarifem UPC25 Mbit naprosto spokojený, ve špičce rychlost lehce klesne, ale nikdy to nebylo méně než cca 18 Mbit a to je vcelku slušná agregace. Kvalita skvělá, latence také... přesto jsem rád, že dle dostupnosti mohu mít až 25 Mbit od O2 (vím vím "až"), navíc je ústředna od mého domu zhruba 200 metrů, takže pohoda. Je dobré vědět, že když mě UPC vytočí, tak mohu mít rychlý net od jiného ISP (a že mě UPC vytáčí neschopným helpdeskem a tím šmejdským PVR Kanonem, který se denně 5x sekne a to nám ho měnili už 4x!!!).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tjurny
Jsem rád, že O2 přispěchalo s novými tarify, protože na ně bude muset lehce zareagovat i UPC. Jinak já jsem s tarifem UPC25 Mbit naprosto spokojený, ve špičce rychlost lehce klesne, ale nikdy to nebylo méně než cca 18 Mbit a to je vcelku slušná agregace. Kvalita skvělá, latence také... přesto jsem rád, že dle dostupnosti mohu mít až 25 Mbit od O2 (vím vím "až"), navíc je ústředna od mého domu zhruba 200 metrů, takže pohoda. Je dobré vědět, že když mě UPC vytočí, tak mohu mít rychlý net od jiného ISP (a že mě UPC vytáčí neschopným helpdeskem a tím šmejdským PVR Kanonem, který se denně 5x sekne a to nám ho měnili už 4x!!!).

Ja jsem z upc spokojen, jak z internetem, tak z dvb-c dokonce i z kaonem. Slouzi pouze pro nahravani, 99 % casu slouzi pouze jako hodiny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník horackozak

Tak jsem rád, že jsem k UPC nešel , už jsem u O2 na VDSL konkrétně na tarifu 25/2 za cenu 300,-kč měs na rok a modem za 1,-kč ( smlouva na rok ) . Rychlost je takováto :

1306930988.png

( tzn. stabilní stahování přes celý den 2,80MB/s, což odpovídá 22,4Mbit, upload ten též nekolísá a drží se stabilně na těch 2Mbitech ) , jedině ping se pohoršil, ale to mě zase tak netrápí.....

Myslím, že za tu cenu to nemá konkurenci ( pokud nebereme v úvahu FTTB/H sítě ) . Tím samozdřejmě nechci nijak pošpiňovat UPC, nikdy jsem je neměl, jenom bych chtěl vyvrátit za sebe to tvrzení :

O2 a UPC si konkurujou jenom papirove. Kdo ma moznost mit oboje tak ma UPC.

Já bych si zase vybral jenom O2 , maximální spokojenost ;) , ikdyž je tady dostupný UPC 25, pokud by tady byla 50 i 100, tak bych asi přešel na 50, ale než se UPC rozhoupe, tak tady doufám bude už dotažená optika od místního ISP ...... Ikdyž TO2 by také mohla ještě navyšovat, maximálka mé linky je 100/45 , takže O2 do toho :D ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fortik

No to je pro me trosku matouci, protoze cena 25/2 pro nove zakazniky je 600kc.

 

Jinak ano, mozna pro vas je lepsi kdyz mate takovouto cenu a sedite na ustredne, ale kolik takovych lidi je? O2 jsem mel taky, ocenuju jejich technickou podporu a mel jsem lepsi ping napriklad do Francie, ale UPC Fiber 100/10 ktere mam ted se to rovnat nemuze. Jinak jsem rad za kazdou zdravou konkurenci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

UPC Broadband Slovakia ponuka 25/2 net za 9,90€ co je asi 247 ceskych korun.Momentalne ho vyuzivam aj ja a plna spokojnost.Meranie cez speedtest je robene cez wifi preto je down slabsi a pouzivam router IEEE standart 802.11g,uz mam objednany standart 802.11n,ale cez stolny pc je rychlost OK.

1308415075.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...