Přejít na obsah

Tarif Starter - programy jako Supreme ?


Návštěvník cinko1

Doporučené příspěvky

Návštěvník cinko1

Vcera jsem si nechal nainstalovat digi kabelovku od UPC v akcni nabidce 98,-/mesic po dobu jednoho roku. Servisak vcera dorazil zapojil mi set top box a odjel ja vecer prisel domu a zjistil jsem ze mam vic nez 100 programu, ale pokud vim tak starter ma jenom 30 programu. Co ted s tím, mam jim zavolat ze udelali nekde chybu nebo je vubec nemam informovat ? Maji moznost zjistit ze udelali chybu, kdyz jim to nereknu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bennymiroslav

Zdravím, platí těch grátis 10 dní i pro "druhou" kartu UPC s CA modulem? V dopise mi to psali, ale já nic nenaladil navíc. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Dobrý den, programy se naladí přes DVB-C tuner, aniž je tam CA modul s kartou UPC vložen. Hrají bohužel jen asi 2 - UPC a Prima Cool, další jsou kódované a začnou hrát až po vložení modulu s kartou.

když se podíváte na údaje o předplatném , uvidíte datum platnosti a kód příslušné nabídky - kompletní obsahuje většinu písmen f. Když Vám cca po 10 dnech UPC předplatné aktualizuje - kód se změní, i doba platnosti, a hrají pouze ty programy, které si platíte.

Takto to fungovalo u mě, a když jsem měla CA modul nový, už jsem měla funkční kartu UPC v STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bennymiroslav

Mám televizi LG LED LCD 47LE5500 a ta při nastavení země Česko mi nedala na výběr ladění kabelové antény. A když jsem to změnil na země Finsko, tak už tam ta možnost byla a ladí to jak má. Všechny programy (SUPREME) jsou nalděné :)

Přes zemi "Česko" mi naladilo jen 20 programů v DTV a z toho 5 nešlo (asi volné místa).

Zkoušel jsem to vrátit na Česko, ale nic se nezměnilo, takže Finsko vyhrálo, aspoň na 10 dní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...