Přejít na obsah

Porucha v DVB-T ?


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Zdravím, na PC mám silně zarušený až nemožný příjem muxu 482 MHz v DVB-T (SD Prima, Nova, ....), pouze tohoto muxu, všechny ostatní muxy jsou OK. Na webu není hlášena žádná porucha. Na TV nemohu stav aktuálně ověřit, proto jsem volal na KC, žádal přepojení na technika. Slečna byla sice velmi ochotná, ale zcela bez základních technických vědomostí. Narozdíl ode mne ovšem se silnějšími nervy.

Máte i jinde problém s příjmem tohoto DVB-T muxu? Druhý svátek vánoční, čas asi 11 hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Dík, ještě kdyby se ozval někdo z okolí...

Nedalo mi to, zrušil jsem na tv naladění pozemních vysílačů a naladil DVB-T z kabelu UPC, vše je OK, i když.... na programech Novy občas nějaký artefakt....

Závěr - problém je na mém pc, na mém tv donglu. Což jsem chtěl ověřit na KC, ale neměl jsem bohužel štěstí na znalého operátora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem sice z okolí, ale já zas mám dlouhodobě problém s Muxem co je Nova 2 (506 Mhz), sousední Muxy jsou bez problému. Někdy to blbne, někdy je to v pořádku, nejsem schopen vysledovat nějakou souvislost, viz starší vlákno. https://www.upczone.cz/topic/5382-výpadky-dvb-t-muxu-506-mhz/

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...