Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1

Mám nově stanici ID Discovery. Patří mezi mé oblíbené.Je v dabingu,-bohužel pouze Angl+Polsky+Rusky.

Proč tam není čeština (třeba jen titulky) a bude aspoň v dohledné době? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Nie je tam lebo tam nie je! A prečo nie je angličtina na TV Spektrum? A prečo nie na ČT či STV?

Kvôli ľuďom ako ty, ktorí všade požadujú preklad operátori nepridávajú nové stanice!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

TO MarioAL : pouze jsem se slušně zeptal a čekám slušnou odpověď od fundovaného odborníka.O odpovědi kdejakých chudáků,co se v anonymitě předvádějí, opravdu nestojím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jimenez
Nie je tam lebo tam nie je! A prečo nie je angličtina na TV Spektrum? A prečo nie na ČT či STV?

Kvôli ľuďom ako ty, ktorí všade požadujú preklad operátori nepridávajú nové stanice!

 

A proč by v České republice neměl požadovat překlad do českého jazyka?! Osobně konkrétně na kanálu ID Discovery bych český případně slovenský dabing také uvítal. Tvojí reakci naprosto nechápu. Můžeme mít stanic třeba 1000 ať jsou Thajsky, Indicky, Čínsky atd. nikdo jim nerozumí ale co už, hlavně ať jich je co nejvíc, že? Tohle přeci logicky přemýšlející člověk nemůže myslet vážně.

 

Připojuji se tímto k dotazu. Uvažuje se o dabingu případně alespoň titulcích? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Ale rozumejú, a ak ti to vadí, tak sa daný jazyk nauč. Ale nemôžeš požadovať od každého, že bude hovoriť po česky, tak isto nemôžeš požadovať, aby bolo všetko preložené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

I když se většinou koukám na některé filmové novinky na HBO v originále (anglicky¨),tak názor inko1 plně chápu a i já mám takový.U kabelovky nejde o to kolik je zde kanálu,ale o kvalitu a také o to v jaké zemi je nabízejí,protože u kabelovek a všeobecně u placených Tv by měla být většina programů dabovaných,nebos titulkama,protože kabelovka podniká u nás a ne v angli nebo USA. Osobně si dokážu jen velmi těžo představit že by například v Německu,Anglii,nebo USA,zákazníkům nevadilo,kdyby jejich oblíbený kanál byl například pouze v češtině.A za další jak by se všem líbylo kdyby UPC většinu programů vysílala třeba v čínštině,přestože je to světový jazyk a je nejrozšířenější na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jimenez

No na tohle snad ani nemá cenu reagovat. Ale budiž odpovím. Pokud někdo chce velký počet kanálů v cizím jazyce nic mu nebrání zvolit satelitní platformu kde lze nalézt opravdu vše a pomocí motoru a dostatečně velké paraboly obsáhnout celý orbit. Tady ovšem mluvíme o televizi kabelové přenášející programy v rámci daného území a proto je na místě kanály jazykově přizpůsobovat potřebám daného území a klasickému tuctovému divákovi jako jsme my kteří chceme českou audio stopu. Pokud budu chtít něco extra v originálním znění vždy je tu právě zmíněný satelit a možnost volby natočit ho kam potřebuji. U kabelové TV tato možnost jaksi není a nabídka programů je daná jedním konkrétním operátorem a jak jsem již psal ten by měl nabídku přizpůsobovat divákovi daného území. Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...