Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník lineto

tak to docela koukám :shock: , jak to mají naši bratři ze severu. Na první pohled to vypadá

úplně jinak. Každopádně mají větší výběr. a cenově to není nejhorší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to docela koukám :shock: , jak to mají naši bratři ze severu. Na první pohled to vypadá

úplně jinak. Každopádně mají větší výběr. a cenově to není nejhorší.

 

No na to, že je poláků 6x více než nás, tak o tolik programů více nemají

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
V UPC to logicky bude od začátku. Stačí pozorněji číst - obě stanice v nabídce již jsou :wink:

Já bych to tak jistě netvrdil. Stil TV se dneska změnila na Šlágr TV, ale v UPC místo toho černá obrazovka. Aby totéž neudělali i se Zone Reality a Zone Romantica :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Já bych to tak jistě netvrdil. Stil TV se dneska změnila na Šlágr TV, ale v UPC místo toho černá obrazovka. Aby totéž neudělali i se Zone Reality a Zone Romantica :(

To si nemyslím, že by to takhle dopadlo, protože jde přímou dohodu mezi CBS a Chellomedia, což je sesterská společnost UPC, takže tam bude určitě mnohem větší zájem, aby v sítich UPC tyto programy vysílaly.

V případě teleshopingové Still TV jde o změnu na ještě mnohem více teleshopingovou Šlágr TV. Navíc tady šlo dříve o náhradu, patrně jen dočasnou, za zaniklou televizi Public, což byl přece jen dost odlišný typ stanice než Still/Šlágr. Je proto pravděpodobné, že v tomto případě, pokud by vysílání v síti UPC mělo pokračovat, tak asi za zcela jiných obchodních podmínek.

 

Jedno info od UPC Facebook teamu. :)

Jedná se o zařazení programu Film Europe Channel. Zařazen by tento program mohl být koncem letošního roku a s největší pravděpodobností v HD kvalitě. Ale jednání teprve začala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

bohužel o zařazení programu MTV Hits a MTV Music se zatím neuvažuje. Na základě průzkumů je pro naše klienty zajímavý program MTVN HD, který vysílá kvalitní hudbu ve vysokém rozlišení a se zvukem Dolby Digital 5.1. O jeho zařazení do naší programové nabídky má naše společnost zájem a v tuto chvíli je zařazení programu v jednání.

Program MTV Base byl ukončen ze strany MTV a byl nahrazen MTV Dance. Na tuto změnu jsme bohužel neměli žádný vliv.

Eva, UPC Facebook tým

To je dobrý program to beru. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
http://www.parabola.cz/clanky/4713/kanaly-cbs-miri-do-ceska/

 

Zone Romantica se změní na CBS Drama a Zone Reality na CBS Reality. Otázkou je kdy - podle mě podzim.

 

Zone Reality je můj nejoblíbenější kanál, tak to jsem fakt zvědavá, co z toho vyleze, nerada bych přišla o dokumenty typu Forenzní vyšetřovatelé, Pachateli na stopě a podobně laděné věci... výborná byla serie Australská vyšetřovací služba a Noční můry z předměstí a jak jsem se dívala, budou teď opakovat Rozhovory se seriovými vrahy.Navíc UPC pustilo Zone Reality do základní nabídky digitální TV, snad to tak i zůstane a nešoupnou to zpět do rozšířené. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...