Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

I když vašemu dotazu i názoru rozumím, tak tady se ale ptáte na špatném diskuzním fóru. Kdyby u tohoto programu česká jazyková stopa nebo titulky byly, tak je tam UPC dá. Ale UPC není provozovatelem tohoto programu. Musíte se obrátit na společnost Discovery Networks Central Europe (DNCE).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na tohle snad ani nemá cenu reagovat. Ale budiž odpovím. Pokud někdo chce velký počet kanálů v cizím jazyce nic mu nebrání zvolit satelitní platformu kde lze nalézt opravdu vše a pomocí motoru a dostatečně velké paraboly obsáhnout celý orbit.

Predpokladam, ze poslouchas jenom ceskou muziku, protoze u zahranicnich nerozumis textu, koukas na fotbal, ESPN a jine pouze kdyz je prelozeny do cz. Se vubec pak nedivim, kdyz v konferencich akorat ctu, muzes mi to prelozit, anglicky neumim. Kdyby se mely vybirat kanaly pouze podle toho, jestli jsou v cz jazyce, tak by to byla tragedie.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jimenez

Ne takhle to opravdu není, asi jsem se špatně vyjádřil. Ano na sport koukám i v jiném jazyce než češtině tam jazyk není až tak zásadní i když se přiznám, že za český komentář jsem rád tedy většinou. Ale např. u ID Discovery kde je to co se říká dosti zásadní by čeština byla vhodná pokud je v platformě kabelové TV. Tím chci si říct a dovolím si tvrdit, že mám pravdu, že pokud tam tento program už je tak většina by ho měla raději v cz jazyce a pokud je v angličtině je to spíše okrajová záležitost. Osobně jsem např. fanda pokeru, ale je mi jasné, že pro většinu lidí na kabelu je to okrajová záležitost a min 95% lidí by tento kanál nic neříkal proto zde nekřičím, že by měl být v kabelovce kanál věnující se čistě pokeru. A právě proto zde nastupuje již mnou zmíněný satelit kde tyto kanály jsou a sleduji je z různých satelitů v angličtině, italštině apod protože zde jazyk zas až tak podstatný není.

 

P.S. Mě prostě nadzvedla ze židle myšlenka, aby se na kabel dávalo cokoli v jakémkoli jazyce hlavně ať je toho nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

p.jimenez mi mluví ze srdce. A jinak předkládám znova svůj původní příspěvek :

"Mám nově stanici ID Discovery. Patří mezi mé oblíbené.Je v dabingu,-bohužel pouze Angl+Polsky+Rusky.

Proč tam není čeština (třeba jen titulky) a bude aspoň v dohledné době? Děkuji za odpověď."

Vy jazykoznalí, - všimli jste si, že se za své peníze pouze slušně ptám (jako pouze českogramotný) a nikde nenadávám ,nekritizuji ,ani se z té absence češtiny nezblázním! Prostě jsem čekal odpověď, jakou např.uvádí p.Katoda.

Je zde "x" příspěvků ohledně problémů s FANDou. Já jsem pustil TV ,přepnul na Barandov a není co řešit. A také tu nešpanuji triko,jaký jsem borec a proč se to tu vůbec řeší.Slušně se zeptat a slušně (třeba i s jiným názorem) odpovědět. "A Vo tom to je". A už to nerozebírejte, p. Katoda to už vysvětlil.Děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Prečo by som mal míňať tisíce na satelitnú technológiu a 2-metrové paraboly, keď môžem mať káblovku? Okerm toho väčšina dobrých anglicky hovoriacich kanálov je buť kódovaná, alebo sa na území Slovenska nedá chytiť ich signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

MarioAL

Tisice na satelitnu technologiu?Neprehanas nahodou?Az raz dospejes a nebudes zavisly mozes mat tisice,ale kanalov s tou uz dnes pre kazdeho dostupnou satelitnou technologiou kde nebudes limitovany kablom od firmy UPC a co do neho tato firma pusti.A dokonca mozno aj zmenis nazor co sa tyka kvantity a kvality programovej ponuky a prevazi u teba kvalita.Vysoke percento zakaznikov UPC nie je jazykovo nadana a samozrejme uprednostnia kanaly v tom jazyku,ktory im je najblizsi a tym je jednoznacne materinsky jazyk.Ja osobne by som vyhodil minimalne 50% kanalov,ktore ma UPC vo svojej ponuke,ved platime aj za to na co si nikdy neprepneme,napr TV8 s priblblymi vesticami a obdobny odpad.U mna jednoznacne prevazuje kvalita nad kvantitou,kvalitne spravodajstvo,kvalitny dokument a sport.Taky odpad ako markiza,joj,nova a podobne komercne sracky absolutne nemusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ocenil, kdyby UPC zařadila do nabídky olympijské FTA streamy od BBC. Vysílání naší ČT 100% nepokryje všechny sporty. Těchto streamů je snad 48. Pokud nebudou v nabídce, tak se přiznávám, že mi nedělá problém si jich několik pustit přes internet v HD kvalitě... Pokud nás takových bude víc, spadne jim internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mkarek

nazdar dotaz nevíte ten novej program markízy DAJTO která je před spuštěním na upc dvbc cz asi nebude?

markíza doma taky není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...