Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Nabídka SUPREME se už oficialně neprodáva. Přežívá jen u těch, co si ji objednali dříve.

Také ji nehodlám rušit. Nové kanály tam dát musí (tedy měli by), od toho to je Supreme. A moc nás abonentů není, takže by to pro UPC neměla být žádná ztráta, dát to bez navýšení ceny do onoho Supreme.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434
Podle mě bude Fanda normálně ve Standardu/Komfortu a TV Pohoda v základním Klasik.

Múžu se zeptat odkud máš informace že bude Fanda ve standardu?(tj.bez zvýšení ceny).

Já své informace o tom že by se měl platit čerpám z dotazníku,který jsem pro NOVu vyplňoval a kde bylo i týdenní programové schéma a celý dotazník se točil hlavně kolem ceny,kterou bych byl ochoten za tento program v kombinaci s VOYEM zaplatit.Nejnižší nabízená cena byla kolem 200kč.

I když může NOVA nakonec své plány přehodnotit,tak by mě zajímalo odkud máš ty své informace protože kdyby byl kanál zadarmo tak by to určitě plno lidí potěšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mkarek
Podle mě bude Fanda normálně ve Standardu/Komfortu a TV Pohoda v základním Klasik.

Múžu se zeptat odkud máš informace že bude Fanda ve standardu?(tj.bez zvýšení ceny).

Já své informace o tom že by se měl platit čerpám z dotazníku,který jsem pro NOVu vyplňoval a kde bylo i týdenní programové schéma a celý dotazník se točil hlavně kolem ceny,kterou bych byl ochoten za tento program v kombinaci s VOYEM zaplatit.Nejnižší nabízená cena byla kolem 200kč.

I když může NOVA nakonec své plány přehodnotit,tak by mě zajímalo odkud máš ty své informace protože kdyby byl kanál zadarmo tak by to určitě plno lidí potěšilo.

 

nemphl by jsi prosím poslat týdení programové schéma na Fandy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Já své informace o tom že by se měl platit čerpám z dotazníku,který jsem pro NOVu vyplňoval a kde bylo i týdenní programové schéma a celý dotazník se točil hlavně kolem ceny,kterou bych byl ochoten za tento program v kombinaci s VOYEM zaplatit.Nejnižší nabízená cena byla kolem 200kč.

I když může NOVA nakonec své plány přehodnotit,tak by mě zajímalo odkud máš ty své informace protože kdyby byl kanál zadarmo tak by to určitě plno lidí potěšilo.

Takhle se to nedá posuzovat. Nelze porovnávat individuální předplatitele nějaké internetové aplikace se zákazníky kabelovek nebo satelitních platforem, které mají s televizními stanicemi vlastní smlouvy. Fanda, pokud bude placený, a to by znamenalo, že nepůjde (zatím) do DVB-T, tak bude jako ostatní placené programy Novy, tj. Nova Sport nebo MTV CZ. UPC jej prostě zařadí do některého ze svých balíčků. Řekl bych, že Jackův odhad je celkem reálný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Samozřejmě že to tak může dopadnout,ale podle vysílacího schématu tj.Exklusivní BOX,Evropská liga,Formule,Motorky,Nejnovější americké serialy(ne straší než 1/2 roku),a večer premierové filmy,se Fanda bude chtís spíše srovnávat s HBO a jejím exklusivním obsahem,tudíž si nedokážu představit že by tento kanál byl normálně ve standardu a konkuroval NOVĚ,protože pak by se jednoduše mohlo stát že hlavní stanice "NOVA" nebude mít už takové podíly na trhu a to má samozřejmě vliv na zisky z reklamy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TV Fanda je zatím kryptován pouze systémem Conax (CAID 0B00), což je systém podmíněného přístupu určený pro kabelové operátory.

 

TV Fanda se na set top boxech identifikuje jako "fanda" a používá video bit rate cca 3 Mbit/s v MPEG-2/SD. Zvuk je v kvalitě 128 kbit/s. Kanál Fanda má také aktivní teletext, který je ale zakódován (opět Conax).

 

http://tv.nova.cz/fanda

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je možnost, že ho UPC nacpe do "Plusu"... ale osobně sázím na ten Komfort.

 

@david: Pamatuješ si jaké seriály v tom programu byly? Já jen, že jsem něco slyšel, tak by mě zajímalo, co je na tom pravdy...

 

EDIT: Tak vyšlo malé promo:

http://www.digizone.cz/clanky/nova-10-cervence-predstavi-svuj-novy-kanal-fanda-podivejte-se-na-jeho-promo/

 

EDIT2: Na 2. rezervě běží něco s italksým audiem. Hm... Napadá mě jen Extreme Sports Channel HD, ale to je asi blbost.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...