Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

to spektrum hd ma spolecne s vysokym rozlisenim akorat to logo jinak je to k smichu

To ale snad překvapení není, ne? Nebo jste čekali jiný kanál, než ten co se vysílá na satelitu?

 

Mimochodem, neměl byste někdo zájem o PC kartu pro kabelovku a rekordér, obojí značky Technisat + tři moduly? I jednotlivě. Já asi budu s UPC končit.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrnutí novinek za dnešní den:

 

Spektrum HD je jeden trapnej maďarskej vtip!

Upscale, otravné ratingové logo, maďarsko/české audio, maďarsko/česká grafika.

A já se ptám - kde je to "plně české znění?"

Omlátit tohle někomu o hlavu...

 

Discovery Channel s novou grafikou, ale stále 544x576 a 4:3. Navíc Praha v upoutávkách nikde. Tady nejsme na Balkáně! Asi je trochu zbuzeruju...

 

Nat Geo Music stále vysílá, i když měl skončit - moc nechápu. A mám potvrzeno, že měl být nahrazen, resp. bude nahrazen, stanicí FX nebo FOX.

 

Filmbox Family nikde nevidím - jen rezervu s hun/cze audiem.

 

Nat Geo HD začal vysílat některé pořady česky - CZ grafika a CZ upoutávky přibudou v nejbližších dnech a týdnech. Reklamy tam nadále nebudou.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest

REKAPITULACE: Jak koukám, tak UPC pro podzimní nabídku nesáhlo hluboko do kapsy. Vlastně přidala jeden kanál a druhý přišel rádoby s přívlastkem HD. Trochu jsem věřil (doufal), že nás konečně překvapí i třeba s národními balíčky typu RTL, ORF apod. Ale vidím, že kabelovku určitě zruším a vydám se na cestu pirátského satelitního příjmu. Nemá smysl u UPC čekat na standart, který je běžný už i na Slovensku. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
REKAPITULACE: Jak koukám, tak UPC pro podzimní nabídku nesáhlo hluboko do kapsy. Vlastně přidala jeden kanál a druhý přišel rádoby s přívlastkem HD. Trochu jsem věřil (doufal), že nás konečně překvapí i třeba s národními balíčky typu RTL, ORF apod. Ale vidím, že kabelovku určitě zruším a vydám se na cestu pirátského satelitního příjmu. Nemá smysl u UPC čekat na standart, který je běžný už i na Slovensku. :roll:
ORF snad v nabídce je, ale zaplácávat kabelovku německejma shitama, to teda já osobně zájem nemám. Navíc se to dá chytnou FTA ze satelitu s pořizovací cenou kompletu pár stovek. A satelitní příjem CZ stanic je na tom kvalitou úplně stejně jako kabelovka UPC, Spektrum HD ve Skylinku = Spektrum HD u UPC atd.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

YABAKA: ORF je v nabídce myslím jen na jižní Moravě a snad i v jižních Čechách. Jestli je to jinak tak mě opravte.. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Tak jsem si ty nove programy vcera poradne prohlidl:

 

NG HD - super, spokojenost.

Spectrum HD - skoro stejna nuda jako dosud

Filmbox Family - no, zatim jsem tam nenasel neco, na co se chci divat. Kazdopadne vcera tam jela nejaka kung-fu fraska a abolutne mi nesedel zvuk. Dokonce mi prislo, ze je z jineho filmu....

 

Ted kdyby misto teto smesky, dali Europort 2 NEE v cestine, tak mi udelaj vetsi radost. Jo, ten NG HD vlastne taky skvelej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po naladění Filmbox Family jsem měl neodbytelný pocit, že mi někdo namazal na obrazovku máslo. Takto máznutý obraz se totiž hned tak nevidí. Ale máslo to není a je to nechutné.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...