Přejít na obsah

Hustler TV - Daring!TV


Návštěvník zdenda97

Doporučené příspěvky

Spektrum HD víme jistě že je to nesplnění slibů od provozovatele. To už víme. U Eurosportu 2 NEE můžeme jen hádat. Zda je to pouze o penězích, nebo smluvnímy závazky ... Každopádně hned v dalším UPC informuje mělo být "Vážený zákazníci omlouváme se zatím nebude". Místo toho je ticho po pěšině. Ale zas hodně lidí s UPC Direct co fotbal zas až tak nemusí na 2NEE nadávají že ta předchozí verze byla lepší.

A s těmi informacemi je to bohužel pravda. Ale když jsi všimneš tak většinu tiskových zpráv vydávají až když něco spustí/udělají. Což je možná také špatně.

Že by vyjednávání začalo až po registraci? Alespoň mě to tak připadá. Ano má o ně nejspíše zájem ale kanál musí splňovat určité parametry. Cena, programová nabídka, jazyk vysílání ... UPC se svým počtem kanálů a počtem programů nepotřebuje nějak extra rozšiřovat nabídku za každou (pro ně vysokou) cenu. Oni většinu programů nutně nepotřebují zatímco ten daný kanál potřebuje aby ho mohlo přijmout co nejvíce lidí aby prodali za slušnou cenu svůj reklamní čas.

Když hnou s rezervami začnou řvát lidi s Kaonama. Tobě tam nějak vadí?

A to jestli kanál vysílá 4:3 a nebo 16:9 nezáleží na UPC nemyslíš?

"Já osobně nepotřebuji nový kanál každých 14 dnů. Stačilo by mi každý měsíc 1 nový program, na střídačku, jednou HD a podruhé SD." :roll: lol. 6 HD kanálů se na 99% v roce 2011 nepřidá do nabídky. Ale možná bych se vsadil že celkem jich 12 za rok bude. Už zbývá jen jedenáct :D

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník YABAKA

Chybí tam to hlavní (http://www.parabola.cz/zpravicky/14693/hustler-a-daring-tv-v-kabelove-upc-brzy-24h-denne/):

 

"Hustler TV a Daring TV budeme ve 24 hodinové verzi poskytovat pouze klientům s balíčkem Hustler TV," upozornil Fr. Malina. "Abonenti balíčku Supreme budou mít rozsah obou kanálů jako doposud - tedy vysílání bude startovat po 22. hodině," dodal mluvčí UPC.

 

Takže nabídka Supreme už tímto začíná ztrácet smysl :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Takže nabídka Supreme už tímto začíná ztrácet smysl :-(

 

Tak pokud by to osekali jen takto, o Leo, a ty dva až 22.hodině, tak to vem čert. Smysl by ta nabídka pořád měla. Jen už se jí nedá říkat kompletní.

Jen mám obavy, že tam ty "chytré" hlavy napadne to osekávat i dál, o jiné programy a cpát je kamsi do jakýchsi balíčků.

Nechápou, že spousta lidí, včetně mě, si zvolila nabíkdku Supreme právě proto, že byla kompletní. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Přesně tak, dneska je to napadlo s erotikou, zítra to bude se sportem nebo dokumenty. A u mě je to totéž, mám Supreme proto, abych nemusel řešit kde co přidají nebo se změní v balíčkách programů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník honza07

Zkoušel jsem volat na UPC že bych chtěl přejít na jiný balíček a zda existuje nějaký kde budu mít všechny programy..."ano, tento balíček se jmenuje supreme tam budete mít přístupné všechny programy" :D tak jsem slečně oponoval že leo tv prý v této nabídce není !! odpvěď opravdu originální!!! ....." to opravdu není, ale to je erotický kanál....všechny televizní tam jsou" to leo tv není televizní?? nebo slečna měla strach o mojí mravní výchovu?? nebo jak si to jinak vysvětlit :-))) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Zdemax
Vsimnul si nekdo toho, ze v Ostrave bezelo Leo TV asi tyden v nabidce Standard (az do utery)..?

:P Ale abych pravdu rekl, kvuli tomu za to platit, to by me omylo.

 

 

Jo , v Praze to běželo taky , schválně jsem se podíval na stav předplatného a bylo tam uvedeno promo akce s dobou trvání od

2. do 12 srpna 2011 ....

Jinak máš naprostou pravdu , když si Leo někdo objedná a pak vidí tu "kvalitu" , tak se asi chytá za hlavu ... :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zdemax

Já měl spíš na mysli obsahovou kvalitu , než obrazovou :lol:

A u té obrazové střídavě , pokud je vysílání ze studia , tak je obraz jak víno , ale co je natočeno venku , to je podstatně horší :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...