Přejít na obsah

Samsung ue55c7000, nastavení UPC


Návštěvník Petr Gresl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Petr Gresl

Vážení, jako absolutní laik jsem se pustil do nastavení nové tv a příjmu upc, nicméně mé síly jsou u konce... Připojil jsem anténu do tv, zakoupil CA modul, tam dal kartu UPC a zasunul do tv. Dal vyhledat kabel/digital, kabel/..., anténa/..., nastavil nějaké parametry 170500 a další, co jsem zde objevil, prostě nic mi to nenajde. Může se zde prosím najít odborník, který mi zašle návod jak mám postupovat krok po kroku jako 10ti letému dítěti? Děkuji moc, vyzkoušel jsem co se dalo... Petr[/b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripojil jste antenu...myslel jste asi kabel UPC?

Jinak postupujete spravne, jen bych nenastavoval zadne frekvence rucne, ale dal prohledat automaticky.

Zkontrolujte spravne zasunuti karty v CA modulu a celeho kompletu do TV..

Zkontrolujte i zasuvku UPC, jestli kabel mate ve spravnem konektoru (TV)

Pokud na kabelu nemate druhou TV, melo by to slapat. Pokud to mate nekde rozdvojene k vice prijimacum, muze byt na vine nedostatek signalu (u vice jak 20m dl. kabelu). Pak pomuze antenni zesilovac)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Gresl

Ano, kabel UPC co vedl do původního přijímače UPC, kam se zasouvá karta. Kabel jsem odpojil a zapojil přímo do TV na pozici antény. Jiný přijímač apod. není, kabel vede z půdy od paraboly, tak jak jej technici nainstalovali. Jen jsem jej přepojil do TV, ale TV nic nenajde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, kabel UPC co vedl do původního přijímače UPC, kam se zasouvá karta. Kabel jsem odpojil a zapojil přímo do TV na pozici antény. Jiný přijímač apod. není, kabel vede z půdy od paraboly, tak jak jej technici nainstalovali. Jen jsem jej přepojil do TV, ale TV nic nenajde...

Tohle možná bude ten problém. Vy se snažíte naladit DVB-S signál na DVB-C tuneru (satelitní vs. kabelovou Tv). Pokud je tomu tak, tak Vám modul co je na DVB-C opravdu nepomůže.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Gresl

Takže tím jsem skončil, model TV (Samsung Ue55c7000) nepodporuje příjem signálu UPC? Je výborné, že když jsem vybíral tuto tv v Datartu, tak mě prodávající nasměroval na postup, který jsem do teď dělal. Budu muset pro HD příjem použít zase externí zařízení, chtěl jsem jen přes tv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fat01

Vaše televize podporuje UPC signál, ale pouze DVB-C kabelový. Nepodporuje DVB-S satelitní, který pravděpodobně chytáte (parabola na střeše ?).

 

UPC - kabelová televize DVB-C

UPC Direct - satelitní televize DVB-S

 

Vaše televize přijímá DVB-T / C signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Gresl

Děkuji všem za rady, opravdu jsem nečekal takové "obštrukce". Mám UPC Direct - satelitní televize DVB-S, na střeše satelit/parabolu, to vede koaxem nebo co to je do skřínky (vypadá to vše takto: http://www.heinich.com/foto/digitv/upc.gif) CA modul jsem kopil v Datartu, nicméně byli kolem toho tři prodavači a moc nevěděli co chci. Já vlastně také ne, ale ukazoval jsem jim to na tv, že tam potřebuji zapojit kartu UPC. Toť celá filozofie, asi budu muset z UPC koupit jinou skřínku na HD programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...