Přejít na obsah

Analogový DVDHDD-R a nahrávání pořadů po přechodu na digitál


Návštěvník d69

Doporučené příspěvky

Návštěvník d69

Dobrý den

mám analogový UPC Klasik a signál vedu do DVDR-Panasonic DMR EH-55 s HDD(který má jen analogový tuner,ale jsem s ním naprosto spokojen) a pak do TV,která rovněž má jen analogový tuner.Od března budu nucen (jako ostatní pražané) přejít na digitální příjem v nabídce STANDARD.Rád bych dál používal svůj DVD rekorder,se kterým jsem spokojen.Je mi jasné,že od UPC dostanu STB ,který ale neumožní zároveň nahrávat na DVD a zároveň sledovat jiný pořad na TV,jak mohu dosud.Bylo mi doporučeno pořídit si od UPC 2 STB - jeden propojit s TV a druhý s DVD.Chci se zeptat: Bude možné u STB,který standardně UPC dodává, naprogramovat nahrávání pořadů třeba na týden dopředu v různých časech,z různých stanic a v různých kvalitách záznamu (SP/LP) jak to umí můj stávající DVD rekordér ?

děkuji za radu

Upraveno uživatelem d69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník d69

To vím že nic nenahraju.Jde mi o to,když např odjedu na týden z domu,zda se dá nastavit nahrávání více programů na různé dny,různé časy a z různých stanic a nechat přitom STB vypnutý,jako tomu bylo u DVDR.

Jinak řečeno má ten obyč STB jen funkci nastavit zapnutí a vypnutí,nebo jde naprogramovat víc dopředu stylem :např zapnout 1.3.v 20.00 do 21:30 ČT1 a pak 2.3. Nova 20:00 až 22:00?

Upraveno uživatelem d69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me bude nejlevnejsi a nejkomfortnejsi reseni si poridit od UPC STB Kaon (150 kc/mesic), na nej si nahravat co potrebujes a cas od casu si pak udelat zalohu na DVDR.

Krom toho jeste stale bude v kabelu analogova nabidka MINI.

Porizovat si 2 STB a nejak to slozite programovat je volovina.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník d69

Ten mi ale,jak jsem pochopil,umožní jen nahrát a přehrát záznam - žádný střih,žádné vypalování na DVD,ani možnost nahrávat a sledovat při tom zároveň jiný pořad.

To mi oproti standardním funkcím mého DVDHDDR ,které využívám a jsem na ně zvyklý,přijde za 150-měsíčně navíc opravdu dost málo... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník d69

To co uložím na STB Kaon za 150,-měs je možné dál někam přetahovat a zálohovat ? :?:

Já myslel že to nejde.Jen nahrát-přehrát-smazat. :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník d69

Omlouvám se,ale ještě jednou se zeptám:

Pokud bude můj videorekordér připojený na standardně nabízený STB (CV-5000 CINX) -je možné na tomto STB pomocí časovače naprogramovat postupně spuštění na víc pořadů na různých stanicích v různé dny třeba týden dopředu ? (je mi jasné,že bych stejně musel naprogramovat i videorekordér pro nahrávání ) -ale teoreticky by to šlo ?

Nebo musí být STB CV-5000 CINX pro videonahrávání za mé nepřítomnosti stále zapnutý a bude nastavený jen na 1 stanici ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se,ale ještě jednou se zeptám:

Pokud bude můj videorekordér připojený na standardně nabízený STB (CV-5000 CINX) -je možné na tomto STB pomocí časovače naprogramovat postupně spuštění na víc pořadů na různých stanicích v různé dny třeba týden dopředu ? (je mi jasné,že bych stejně musel naprogramovat i videorekordér pro nahrávání ) -ale teoreticky by to šlo ?

Nebo musí být STB CV-5000 CINX pro videonahrávání za mé nepřítomnosti stále zapnutý a bude nastavený jen na 1 stanici ?

Na týden dopředu to nepůjde. Opravdu bude lepší si pořídit nějaký digitální box. Např. můžete chtít DVR Box který můžete v rámci digitalizace mít za 49Kč měsíčně po dobu jednoho roku. Ten umí i základní střihové funkce.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...