Přejít na obsah

Nahrávání bez obrazu a bez zvuku


Návštěvník pecet

Doporučené příspěvky

Návštěvník pecet

Dobrý den, mám problém. Jednou za čas, když mám nastavené nahrávání přez epg, tak se mi pořad nenahraje, tedy ano je nahraný, ale obraz je černý a bez zvuku a na časovači běží čas jakoby mnohej rychleji. Vůbec netuším, čím to může být. Výpadek digitálního příjmu to určitě nebyl. DVR mám od upc. A někdy se pořad nahraje úplně normálně. Poradíte? :cry: DVR mám Handan CV-6000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No posledni FW pro CV-6000 je V1.17, ktery mam take,

podle me ta cerna obrazovaka souvici s kvalitou signalu, vposledni dobe se signalem nemam zadne problemy a cernou obrazovku jsem nevidel uz hooodne dlouho, pouze tak 1x za 2 mesice se stane ze nektera nahravka je treba od pulky poskozena a nejde dal prehrat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Tak to mě nikdy nejde přehrát od půlky, ale hned od začátku,signál mám dobrej,tak nevím čím by to teda mohlo být. Ještě se zeptám jestli se Vám taky stává že některej pořad to nahrává jen 1sec a pak se utvoří další a další, až mám třeba 150 souborů:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pecet
Tak to mě nikdy nejde přehrát od půlky, ale hned od začátku,signál mám dobrej,tak nevím čím by to teda mohlo být. Ještě se zeptám jestli se Vám taky stává že některej pořad to nahrává jen 1sec a pak se utvoří další a další, až mám třeba 150 souborů:(

 

Přesně to se stává i mě. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Je pravda, že od posledního FW výskyt černé obrazovky u nahrávání s Handanem 6000 je minimální, ale občas se přeci jen vyskytne. Čím to je, netuším, ale nějaká závislost tam patrně bude, protože nedávno se mi to stávalo pravidelně vždy v pondělí, když jsem si chtěl nahrávat v 22:00 Sběratelé kostí na Primě a o něco později začínala na Nově Námořní vyšetřovací služba. Obojí je stejný multiplex 1. Nahrávka z Primy byla vždy v pořádku, z Novy pokaždé černá. Zajímavé je, že jednou jsem zkusil pustit nahrávku z Novy, když ještě nebyla celá, stále se ještě nahrávala. Ze začátku, asi tak 20-25 sekund byla černá a zrychlená, ale pak se to chytlo a šlo to normálně sledovat. Asi po deseti minutách jsem to vypnul, že je tedy vše v pořádku a podívám se na celý díl až druhý den. Ale smůla, když jsem to pustil, tak to přehrávalo zrychleně s černou obrazovkou už celé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...