Přejít na obsah

Vyjednávání o ceně


tramin

Doporučené příspěvky

Koncem února mi končí věrnostní období a chtěl změnu u internetu na 500.Nyní mám Komfort+ k internetu 300 za 836 Kč(200 Kč je za pronájem modemu a 2xSTB).Na jakou cenu se mohu reálně dostat.Nemám sice rád styl tureckého tržiště,ale na druhou stranu je dobré mít alespoň nějakou představu,abych úplně nenaletěl.Má někdo konkrétní zkušenost?A je lepší tam zavolat,nebo odpovědět na mail,kde mě o ukončení věrnostního období informují.Dík

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnou zkušenost a taky jsem se divil. U mně prodloužení proběhlo přes telefon a nebylo mi sděleno, že se období prodlužuje na dva roky. Až když jsem si toho všimnul v moje upc, tak jsem se ptal po chatu a bylo mi potvrzeno, že díky slevě (mimochodem 30 Kč měsíčně), se období prodlužuje na dva roky. No, dál jsem to neřešil, protože jiného operátora na internet nechci, ale u té TV mě to překvapilo, protože kdoví co bude za rok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bude dobré si dopředu dobře rozmyslet zda se vyplatí mít nějakou slevu pár stovek ročně, protože v případě předčasné výpovědi pri dvouletém věrnostním období můžete pak doplácet i několik tisícovek navíc a nakonec pak na tom ještě prodělát.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, tramin napsal:

OK,ale stejně.Nemá někdo zkušenost,na jakou cenu se můžu dostat...

Já jsem dostal k věrnostní slevě ještě 30 Kč slevu a to za celkem tři služby TV klasik, Internet 50 a Telefon. Dohromady platím 448 Kč. Jinak by byla cena 478. Ale mám smlouvu na dva roky. S cenou jsem spokojený. Když to srovnám s jinými operátory, v podstatě jsem za cenu jedné služby dostal tři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...