Přejít na obsah

Odblokování Kaon KCF-B3000 HCO


Návštěvník Milan 25

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milan 25

Dobrý den.

Na internetu jsem objevil inzerát na prodej nového zařízení Kaon KCF-B3000 HCO, od UPC ale nikdy nepoužitého,ale prodejce mi řeknul,že je ale potřeba zařízení odblokovat.Prý by to měl zvládnout i zkušený opravář televizorů.Nemá s tím někdo zkušenosti?Moc bych byl vděčný za každou radu.Abych nekoupil zajíce v pytli.Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim co by se tam vlastne melo odblokovavat,

jediny problem u Kaona je ten, ze je zablokovane kopirovani nahranych videi ven pres USB a take nelze pouzit ethernet port,

ale s tim bohuzel neni mozne nic udelat, vyzadovalo by to flash firmwaru za jiny, ale zadny jiny momentalne neni k dispozici.

 

Pokud budes STB pouzivat pouze pro prijem nekodovanych kanalu, tak ani neni nutne resit pripadne problemy s parovani dekodovaci karty.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale jestli tam mají UPC tak mu zbude jen Z1, Prima Cool a UPC express. To jsou vyhozené peníze. Ostatní programy jdou jen s kartou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milan 25

Jedná se o uplně novej Kaon KCF-B3000 HCO určenej pro UPC ,ale nikdy nepoužitej.

Jo a v naší městské kabelocve je v DVB-C cca 30 volnejch programu a potom další za příplatek.Takže co vy nato myslíte,že může být nějaký problém to rozchodit jak mě píše prodejce,že jej bude potřeba odblokovat?Já mám momentálne handan 6000 ale potřebuji něco novýho pro HD programy.

Moc díííky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

Navazuji zde na Kaon KCF-B3000HCO od UPC....mám možnost koupit tento přístroj a má otázka zní...jak je možné jej používat pro příjem i zakodované nabídky (spárování), lze nějak odblokovat?. Mám doma CA modul s kartou a ještě starý settopbox UPC, vše bez potíží fungující. O koupi uvažuji z důvodu možnosti nahrávání a samozřejmě nechci platit pronájem zařízení!

Díky moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si chces koupit Kaona pro sledovani zakodovanych poradu u UPC, tak jedine na http://www.dvb-c-shop.cz , kde ho dostanes spolecne se sparovanou dekodovaci kartou.

 

Pokud si ho poridis jinde, tak mas smulu protoze Kaon nema CI slot pro vlozeni CA modulu s kartou a samostanou kartu UPC nepujcuje.

 

A o tom ze by se nekomu podarilo sparovat s STB jinou kartu, ci STB nejak odblokovat jsem jeste neslysel.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Díky za odpověď, tak nějak jsem to tušil :-) Ten , kdo si ho koupí na http://www.dvb-c-shop.cz a pak chce, třeba z důvodu přestěhování, prodat, je úplně v pr.... , je to tak? Ještě otázečka...jaké programy bych na něm chytal bez karty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...