Přejít na obsah

Kaon KCF-3000HCO, nahrávání


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jork

Dobrý den,prosím mám dotaz.

Když nahrávám z TV na tento videorekorder dva programy (ve stejný čas) mám velké omezení ve výběru sledovaní jiných stanic,(nejde prostě zvolit ve výběru stanic na sledování (po dobu nahrávaní.

Pokud nahrávám pořad z jedné stanice je vše vpořádku,výběr je aktivní u všech stanic).

Může mi to prosím někdo vysvětlit jako laikovi,děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten muj navod predpoklada, ze mate TV s kabelovym tunerem (DVB-C) a slotem pro CA modul (dnesni nove LCD, LED, plasmy TV toto jiz casto maji).

Takze pokud takovy televizor mate, zde http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-mo ... pt-cxv.htm si objednejte CA modul se sparovanou kartou, ten potom zastrcite do CA slotu v TV a mate UPC programy primo v TV bez nutnosti pouzivat UPC kabel tuner. Na Kaonu pak nahravate klidne 2 programy soucasne a v TV (na tretim tuneru) se divate na treti program :) Snad je to trochu jasne.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork

Děkuji za odpověď a vysvětlení,Tv mám TX-L32S20 a výše zmíněný recorder od UPC tak by to mělo fungovat.

Jen ještě malý dotaz,pokud si pořídím tuto kartu a v budoucnu budu chtít si nechat zrušit kabel UPC a stím i odebrání rekordéru Kaon KCF-B3000HCO,pozbude tato karta učinnost?

Tuto kartu koupím kde,nemusím jít přes UPC?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď a vysvětlení,Tv mám TX-L32S20 a výše zmíněný recorder od UPC tak by to mělo fungovat.

Jen ještě malý dotaz,pokud si pořídím tuto kartu a v budoucnu budu chtít si nechat zrušit kabel UPC a stím i odebrání rekordéru Kaon KCF-B3000HCO,pozbude tato karta učinnost?

Tuto kartu koupím kde,nemusím jít přes UPC?

Děkuji.

Tuto kartu s modulem zakoupíte zde:

http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-mo ... pt-cxv.htm

A pokud zrušíte UPC musíte vrátit jak Kaon tak Smart Kartu z modulu :wink: Modul samotný Vám zůstane.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...