Přejít na obsah

Dotaz k nové televizi


Návštěvník c12345

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

měl bych pár otázek k nové televizy, kterou si hodlám zakoupit. jedná se o tenhle model : http://lcd-televize.elektromedia.cz/samsung-le46b653

 

V současné době používám klasickou CRT televizy Thomson a hodlám si zakoupit tento model. Proto bych měl pár otázek :

1- půjde do této televize spárovaný modul s kartou od firmy Lica?

2- pokud ho zakoupím jak lze řešit propojení druhé televize (např. zůstane mi původní settoboch 5OOO od UPC i s kartou a budu ho moci použít u dětí v pokoji) Popř. jak řešit zapojení druhé televize. Moc se v tom nevyznám tak mějte se mnou trpělivost :)

3- půjde tato televize propojit s PC (na PC mám kartu Ati radeon HD 447O a win 7) popř. jaký kabel použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Dobrá možná ještě jedna poslední otázka zakoupím modul s kartou dám do televize a připojím do televize anténní vstup od kabelovky. Takže nebude mi to dělat neplechu když budu muset ten anténní vstup rozbočit, aby jsem to mohl protáhnout do pokoje k dětem délka cca 15 -20 m metrů od zásuvky kabelové televize. Děkuji ještě za tuto odpověd moc se v tom neorientuji, ale dle mého to asi jinak nevymyslím když budu chtít zachovat původní settobox 5000....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J.Š.

Mám dpma tutéž situaci : v obýváku Samsung s CA modulem a ve 20m vzdáleném pokoji CRT TV Panasonic s STB Handan C5000.. Rozdvojení kabelů u UPC zásuvky pasivním rozbočovačem a vše funguje dobře.

20 m koax kabel s dvojitým stíněním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna technicka - moderator fora me smazal kehkou narazku na sklonovani slova televize v nazvu tohohle vlakna (jakou televizY..) a hrubku opravil. Nevim, proc to udelal, kdyz v tele prispevku tu samou hrubku nechal :) No, alespon je videt, ze neslo jen o preklep..

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc to udelal, kdyz v tele prispevku tu samou hrubku nechal

Mod není cenzor, aby upravoval / opravoval cizí příspěvek. Tu chybku ostatně neudělal on, ale autor vlákna. takže pošli po SZ upozornění autorovi vlákna, on si své příspěvky může opravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna technicka - moderator fora me smazal kehkou narazku na sklonovani slova televize v nazvu tohohle vlakna (jakou televizY..) a hrubku opravil. Nevim, proc to udelal, kdyz v tele prispevku tu samou hrubku nechal :) No, alespon je videt, ze neslo jen o preklep..

Ano hrubku jsem opravil a prispevky smazal, protoze odporuji pravidlum tohoto fora:

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=999

10. A neřešte zde pravopis (i,y atd.) nejsme tady ve škole.
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...