Přejít na obsah

Hlasitost Novy


Návštěvník Weiny

Doporučené příspěvky

Návštěvník Weiny

Omlouvám se že kvůli tomu zakládám nové téma, ale už z té Novy naprosto šílím, taky ji máte tak strašně hlasitě? Analog už ani nemám naladěný, tak to nemám jak odzkoušet, jestli to řve jen v digitálu. Nebo je to jen problém distribuce Novy přes UPC? Řve to tak hlasitě i někomu v DVB-T? Mám pocit, že je to snad pořád horší, oproti ostatním stanicím musím dát vždy volume min 3x dolů, protože ta audiostopa je nejmíň o 1/3 hlasitější. Psal jsem i na dopisove@nova.cz, ale z tama mi ještě nikdy neodpověděli. Koukám na plazmu přes zesík, takže nemohu použít funkce ztišení jednotlivých kanálů v menu TV. Tím jste to asi všichni vyřešili, leč mě nezbývá než 20x za večer štelovat volume na zesilovači :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

No koukám že to nikoho neštve tak jak mě :shock:

Jo jo, i SD-čko je v pohodě, jen to HD huláká. Ale začalo to před pár týdny, možná měsíci, takže snad to není nafurt :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Novy mi to nepřijde ale více mě rozčiluje hlasitost reklamních předělů například u AXN kanálů jsou reklamy hrozně hlasité. Chápu že je to záměr k upoutání diváka ale trhá to uši. Jinak hlasitost jednotlivých stanic je možné manuálně přednastavit pro každý kanál na settoboxu .

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Ale já psal že je to u Novy HD, SD má hlasitost OK. Chytám to přes DVB-C tuner plazmy a přes rekordér posílám zvuk do zesíku, takže ač to mám v menu TV zeslabené, v zesilovači to řve a nejde s tím nic dělat, do něj jde signál beze změny. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Newman81

Využiju tématu o hlasitosti Novy a přidám dotaz týkající se kvality zvuku na této stanici. Zvuk v AAC na Nova HD zní hrozně zkresleně, řekl bych plechově, po přepnutí na MPEG je v pořádku. Má někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...