Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000 místo Handanu CV 5000


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník ThomasM

Zdravím vespolek,

uvažuji nad výměnou přístrojů, štve mne, že platím několik HD programů a nic z nich díky CV 5000 nemám. TV mám LG HD ready s 82 cm úhlopříčkou. Mám laickou otázku - uvidím nějaký rozdíl mezi např. Nova HD z Kaonu a Nova z Handanu? Je lidské oko schopno to nějak rozlišit? Nebo bych musel jít ještě do větší úhlopříčky? Nahrávání řeším přes DVD recorder z pozemní digitální antény, takže v nahrávání by u mne pokrok nebyl... Díky za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
... Mám laickou otázku - uvidím nějaký rozdíl mezi např. Nova HD z Kaonu a Nova z Handanu? Je lidské oko schopno to nějak rozlišit?...

rozhodně poznáš a z5 už nebudeš chtít. Nova toho sice v HD moc nemá, ale třeba televizní noviny - to je lahůdka. Pro opravdový zážitek je pak History HD, Nat Geo HD nebo Discovery Showcase HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Měnit nemusíš. Handan 5000 máš v rámci objednané služba zdarma, za Kaon si připlatíš 151 Kč, tak jako tak, tj. i když Handan vrátíš nebo si jej necháš třeba k druhé televizi nebo jako zálohu pro případ poruchy.

Jinak rozdíl mezi SD a HD samozřejmě poznáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Jen si nejsem jistej s tim HD ready - to neni plny HD rozliseni 1024p. Asi ten obraz nebude tak peknej, jako na full HD.

ale rozhodně pozná velký rozdíl. Tím jsem si jistý!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Jen si nejsem jistej s tim HD ready - to neni plny HD rozliseni 1024p. Asi ten obraz nebude tak peknej, jako na full HD.

 

Co je 1024p?

Ani 1080p se pokud vim nikde nevysila, snad jedine nejaky ESPN v Americe, u nas to nehrozi. Maximum vysilane je 1080i a to bez problemu zvlada kazda HD ready televize.

 

1080p je v Evrope k dispozici pouze z BluRay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...