Přejít na obsah

KAON KCF-B3000HCO na Slovensku


Návštěvník goldanko

Doporučené příspěvky

Návštěvník goldanko

Zdravim,

od 17.6.2010 ja tento HD set-top-box ponukany aj v sieti UPC na Slovensku. Kedze som doteraz na Slovensku nenasiel podobne odborne zamerane forum na Slovensku, mozno sa tu najde aj niekto zo Slovenska.

V suvislosti s tymto STB mam niekolko otazok:

1. Firmware tohto zariadenia je rovnaky v Cechach aj na Slovensku? Pri uvodnej instalacii STB je mozne zvolit ako jazyk cestinu aj slovencinu, takze predpokladam ze by mohol byt FW rovnaky.

2. Moja aktualna verzia FW je 11.12.00.01. Aka je aktualna verzia FW v Cechach?

3. V ktorej verzii FW v Cechach bol opraveny problem so zlou diakritikou pri nahravanych programoch a ci to vobec je definitivne opravene?

4. V ktorej verzii FW v Cechach bolo opravene "nemiznutie bannera" po stlaceni tlacitka "i" podla nastaveneho casu (je potrebne stale stlacat "exit") a ci to vobec je definitivne opravene?

 

Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam Kaona asi 14 dni. Po instalaci probehl automaticky update fw, takze predpokladam, ze je tam ted ten aktualne mejnovejsi - me to pise: 11.11.00.03, takze to vypada, ze mate novejsi.

Problem se zlou diakritikou u nahranych poradu odstranen nemam. Porad se vypisuji paznaky.

V ktere verzi fw bylo opravene mizeni banneru nevim, ale ted si muzu v menu nastavit, jak dlouho se ma banner ukazovat a potom automaticky zmizi.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník goldanko

Dik za info. Tu temu som presiel niekolkokrat ale nie vsetci pisali cislo verzie FW. Vyzera to tak, ze FW pre Cechy je 11.11.00.XX a pre Slovensko 11.12.00.XX. Podla supportu UPC SK nemaju novsiu verziu FW. Maju len uvodny FW, ktory bohuzial nesie vsetky chyby, ktore uz su v Cechach odstranene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...