Přejít na obsah

Pomoc už si nevím rady...


Návštěvník Abyssal

Doporučené příspěvky

Návštěvník Abyssal

Dobrý den,

 

jsem bývalý online hráč World of Warcraft, ale na delší dobu jsem přestal hrát. Když jsem se rozhodl zahrát si po delší době zjistil jsem, že to zkrátka nelze a to mám popravdě problém s více online hrami. Ještě že jsem se rozhodl wow znovu zkusit než si zaplatim oficialni server...byly by to vyhozene penize.

Dřív mi to nedělalo problémy a tak jsem se potal na jejich stránkách. Padl tam návrh, jestli v omezeni připojení nemá prsty poskytovtel internetu. Myslíte že je to tak? A jak se toho vlastně zbavím?

 

Děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Abyssal

Mno hlavně tak, že se za žádnou cenu nepřipojím :) Vždy mi to napíše Server login down....bohužel je to divné v tom, že mám úplně stejnou verzi jako kamarád...a on takový problém nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Abyssal

Router nemám....mam obyč modem...ale nijak se v tom nevyznám...mno...ty porty..o tom jsem už slyšel...ale nikdo nedal vědět že něco blokuje....a s viry ani spamem popřípadně jinýma blbůstkama jsem taky neměl žádný problém...Dá se to nějak odblokovat?

Co se týče stahování bez problémů tak rapidy...atd jdou...jen torrenty ne...vždy se mi akorát objeví kolik je seed....ale nikdy nic nestahuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Abyssal

Děkuj, mockrát Vám děkuji...za to, že máte snahu mi pomoct...jste první a to jsem prošel spousty fór..:)

 

Akorát já se v tom vůbec nevyznám...který z portů by vlastně mohl mít prsty v tom, že se nemůžu napojit na wow? Nebo můj problém s torrenty?

 

Dovolil jsem si poslat výsledky testů...na posouzení...

 

Mno vlastně všechny porty vyšly úplně stejně...: Zabezpečeno nebo vypnuto když mám zaplý firewall......to je tedy asi špatně že?

 

Po vypnutí Firewallu je to to samé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...