Přejít na obsah

Speciální nabídka (Internet + TV 899 Kč)


Návštěvník Dragokazov

Využili jste nebo využijete této akce?  

27 hlasů

  1. 1. Využili jste nebo využijete této akce?

    • Ano
      15
    • Ne
      12

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník spasen

Volal jsem dnes na UPC, nechal si spojit "změnu smlouvy pro internet", pracovník mne někam přepojil, tam jsem se domluvil a mohu potvrdit, že cena za balíček je 900, Kč vč DPH. Objednávku jsem zadal v cca 12:30 a v cca 13:10 již vše běželo, tedy internet 30M i programy balíčku PLUS.

Ptal jsem se i na novou nabídku internetu 25M a její cenu. Pracovník mně sdělil, že tato nabídka by měla platit od příštího týdne, podle informace, kterou dnes dostali, zatím ale neznají cenu, ani v jakých balíčcích bude tato rychlost nabízena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

ha tak hotové...asi jsem opravdu narazil na divného operátora...jinak cena 899,- a je to na dobu neurčitou...pouze poplatek za navýšení internetu 100,- při dalším vyúčtování SIPO. Změna služby do 24 hod...takže se těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kockonos

Diky za upozorneni :D , brnknul jsem tam a za 7 minutek hotovo :D . Mel jsem jiz 30M a DTV Standard , takze se pridal balicek "PLUS" a hotovo . Operator rekl ze zavazek je na 12 mesicu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...