Přejít na obsah

UPC a změna času :-)


CableG

Doporučené příspěvky

Koukal jsem teď na DVR - čas je správný, EPG je vysíláno o hodinu posunuté. To je fakt takovej problém nezvorat tak jednoduchou věc, jako je změna času, která se navíc opakuje každý rok dvakrát?

 

Cvičně jsem proběhnul DVB-T a zdá se, že až na Barrandov TV zvládli změnu času všichni bez větších problémů kromě zaváhání v době změny času (u Nova Cinema to vypadalo, že z nahrávání dlouhého 1 hodinu a 35 minut bude jen 35 minut) ale i tak je to pronikavý úspěch oproti době nedávno minulé.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podrobne EPG me nejede vubec, rychle EPG jede, ale je o hodinu posunute.

 

Krom toho jsem vcera zkusmo nastavoval casovac nahravani u Handanu CV-6000 a Kaonu,

po rannim zapnuti obou pristroju, aby si srovnaly cas, Handan ve 12:00 nahral to co mel, ale v 15:15 mel znovu nahravat a nezapl se, kdyz jsem ho v 15:25 pustil rucne, tak zacal nahravat.

 

U Kaonu je to horsi, tam je v casovaci posunuty cas o hodinu vpred, takze to co jsem vcera nastavil na 12 a 18 hodin, se tam dnes ukazuje jako 13 a 19. :wink:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to s nima vážně v p..... Takový hrozný prachy jim měsíčně cpu do chřtánu a je to jen banda amatérů. Jen vydělávaj na tom, že v podstatě není jiná volba.

 

Mimochodem, nemá někdo dnešní díl TopGear II 1? Samozřejmě se mě nahrálo zcela něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tohle asi nikdy nepochopím. Je GMT, jsou offsety, je dané, kdy se offset mění. EPG jde vysílat v GMT s offsety. DVR může vědět, kdy se mění offset. Všechno jde - ale musí se chtít.

 

Musím říct, že jsem včera vykulil oči, když mi můj nahrávací soft na počítači určil přesnou délku nahrávání a započítal do toho i změnu času. Bylo milé zjistit, že alespoň jeden programátor na Zemi není naprosto beznadějně nepoužitelnej magor - teda za předpokladu, že ten software nemá mimozemský původ. I když kdo ví - už cca 4 roky trvale běží a nespadnul, takže možná z téhle planety není :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...