Přejít na obsah

Informace o vypadcich sluzeb UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Nevím jak se to opravuje, ale asi nějaký další bagr, dost lidem to spadlo až během večera, u nás třeba po 22h, jinak celou dobu naprosto bez problému.

 

Jinak jestli to byli ti "inteligenti" kopáči na Erbenově, tak ti by neměli snad mít v rukou ani krumpáč nebo lopatu, natož celej BAGR. Jezdím tam často a je to síla, co jsou schopni vytvořit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien
Nevím jak se to opravuje, ale asi nějaký další bagr, dost lidem to spadlo až během večera, u nás třeba po 22h, jinak celou dobu naprosto bez problému.

 

Jinak jestli to byli ti "inteligenti" kopáči na Erbenově, tak ti by neměli snad mít v rukou ani krumpáč nebo lopatu, natož celej BAGR. Jezdím tam často a je to síla, co jsou schopni vytvořit...

 

Překopnutý kabel byl na Veveří..., jak je 4 proudová silnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KarelBrno

Marek-26: tak to je extra pech, překopnout zároveň páteřní přípojku i její zálohu :)

 

allien: opravdu na Veveří? Na FB UPC někdo psal i posílal foto, že je to na Erbenově a pobíhají tam lidi z UPC. Vůbec bych se nedivil, rok jsem okolo té bandy kopáčů chodil, když kopali hned ve vedlejší ulici a byli to opravdoví umělci, těm bych nedal do ruky ani dětskou lopatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, v Mostě jsme to před lety také zažili. A tam to bagrista navíc zasypal a zmizel. Takže trvalo, než našli někoho s bagrem, kdo by to odkryl a našel, kde je to překopnuté. Velká radost to byla :) Musel jsem doma vše přenastavovat na druhé záložní připojení.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek-26: tak to je extra pech, překopnout zároveň páteřní přípojku i její zálohu :)

 

allien: opravdu na Veveří? Na FB UPC někdo psal i posílal foto, že je to na Erbenově a pobíhají tam lidi z UPC. Vůbec bych se nedivil, rok jsem okolo té bandy kopáčů chodil, když kopali hned ve vedlejší ulici a byli to opravdoví umělci, těm bych nedal do ruky ani dětskou lopatku.[/quotehttp://www.blesk.cz/clanek/regiony-brno-brno-zpravy/435387/firma-prekopla-na-veveri-opticke-kabely-bez-internetu-jsou-v-brne-stale-dve-tisicovky-uzivatelu.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Lol no jako Blesk a jeho bulvar tomu neverim ani datum na uvodni strance. Staci si to precist a je poynat ze to nekdo narichlo napsal jen aby nahodil senzaci. Už jen ten nadpis " V Brně 2000 uživatelů bez internetu" počítám že jich bylo daleko více . Pak věta " „Čekám kompenzaci a hlavně mohl přijít e-mail ..... " no když nejde net tak ti emeil je hodne platny :o) a jestli ti ma jak dorazit net a je tva firma zavisla na internetu tak musí pocitat ze muze nastat takovíto problem a mit zalohu pripojeni. Ze tam vubec takove rekce pisou jen chtej senzaci a udelat s toho co nejvetsi vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník

Tak tam jsem si ověřil, že je vše ok. Volal jsem na klientské centrum a informoval o výpadku. Že to předají, tak jsem poděkoval a zavěsil. Jen mě zajímá, co předají, když se nezeptal ani na adresu a na jiné věci? A na internetu se stále píše. Ve vaší lokalitě nemáme nic hlášeno a tady nic nefunguje. Tak netuším co je špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...