Přejít na obsah

Informace o vypadcich sluzeb UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

No bezkonkurenční je silný slovo, když se vynechají všemožný MTV a další hudební, pak duplicity SD / HD, zahraniční a nějaký fashion programy, tak ta nabídka notně zchudne. K tomu ještě nutnost mít extra krabici na příjem, nelze jako u UPC strčit kabel do televizoru a limit max. 3 krabice na domácnost (první je v ceně, za každou další stovka navrch).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me sere platit 999kc za 400mb/s down a 40mb/s up kdyz stejnak takovouz rychlost ani nemaji sice ji nabizejni ale nedodavaj !!! Tedka me pan od upc privezl novej bilej modem od LG je to model CH7465LG-LC ze ten udajne by uz mel zvladat tu maximalni rychlost co nabizeji pred tim jsem mel cisco a net upc 300+ a sam i kdyz nemuze me prozradil ze hodne lidem i kdyz meli net 300+ davali ciscso modem co zvladne jen 160 mb/s download a 30mb/s upload takze ani nemohli vyuzivat plnou rychlost co net 300+ nabizi ale nesmi se o tom mluvit protoze hodne lidi nadavalo ze mani net 240+ pak to preslo na 300+ a stejnak maximalni stahovaci rychlost nemaji tak co to je za prasarnu !!!! Ten bilej modem od LG byl urcenej jen pro firmy a mel nejake mouchy az po nejake case je upc odladil a zacal davat zakaznikum nez s etak stalo lide meli modemy co nezvaldali jejich max rychlost i kdyz za ni platily protoze nove modemy sice meli ale do obehu je nedali meli sw potize.No a jde jde me o to ze proste mam net 300+ mel bych mit 400mb/s down a 40mb/s up a proste stejnak porad odesilam 30mb/s ma nekde ten samej problem ze proste odesila jen 30mb/s ale mel by 40mb/s podle toho co maj na webu.Jsem jejich zakaznikem uz mnoho let platim jich 1650kc dokonce si za tem bilej LG modem rekli mesicen 70kc za pronajem u stareho cisca chteli jen 50kc pritom oba dva jsou modemy ED 3.0 omg !!! Akorat ten LG bilej prej udajne zvladne jejich max rychlosti.Takze cele 2 roky jsem platil za nece co jsem od nich diky modemu nemohl dostavat zlodejna jak prase !!! Jsem talk vytocenej ze uz hodlam resit jineho providera a od upc odejit za 1650kc mam net 300+ pak tv vsechny kanali mimo erotickych balicku a filmbox balicku jinak vse a pak mam telefon za 200kc 200 minut volani nevim zda to jde za tu cenu ale urcite se tam da sehnat nekde neco levnejsiho za to same.Mam tam nejakje balickove slevy ktere me snizuji cenu asi o 370kc jinak bych asi platil vice nez 1650kc ale to je ze pred nekolika lety u me zazvonil jejich obchodam a dojednali sme tak vyhody a ty me zustaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na veveri je to normalni ze vypadavaji. Aktualne uz hodinu nedostupny net na kounicove. Modem se neni schopny zaregistrovat do jejich sluzeb(nedostane ip), spojeni na nizsich vrstvach navazano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

je zde někdo z Brna, krpole, konkrétně Galandauerova ulice? Jak vám funguje net? ZZa poslední 4 týdny pořád dokolečka výpadky...... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Davide ,mám stejný problém . Jsem z kr. pole , ( ulice hned vedle Galaunderky ) a výpadky zaznamenávám měsíc a nějaký ten den a už je to únavné . Je třeba to nahlásit , asi potřebují hlášení od více lidí aby s tím začli konečně něco dělat nebo já nevím .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zoro07

Stejná zkušenost v posledních týdnech i v Brně Komárově. Po reklamaci mi nabídli slevu 50 Kč - k smíchu. Snažil jsem se najít nějaké info o tom, jak UPC garantuje dostupnost služeb a moc jsem nepochodil. V dokumentu "Specifikace služeb" (https://www.upc.cz/pdf/specifikace_sluz ... 160115.pdf) se píše, že "Dostupnost: Služba Internet je dostupná 24 hodin denně, po celý rok". Zaprvé to je formulace poměrně vágní, zadruhé ji UPC nedodržuje a zatřetí dokument nespecifikuje, co se děje v momentě, kdy UPC danou dostupnost nesplňuje. V ceníku jsem taky nic nenašel. Tedy kromě toho, že u tarifů je jinak specifikovaná maximální a garantovaná rychlost. Takže v praxi si od UPC kupujete např 200/20Mbit, ale garantovaná rychlost u tohoto tarifu je stejně jen 100/10Mbit. To mě drobně nemile překvapilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zoro07

Btw. tady přikládám přiznané výpadky za poslední dobu přímo od technické podpory UPC. Poslední dva záznamy jsou moje pozorování (kdy jsem si všiml) a nezmiňuji dobu výpadku.

 

9. 9. 2016 15:12 - 9. 9. 2016 16:32

2. 9. 2016 20:13 - 3. 9. 2016 06:32

31. 8. 2016 09:59 - 31. 8. 2016 11:48

31. 8. 2016 07:49 - 31. 8. 2016 08:39

10. 8. 2016 21:26 - 11. 8. 2016 08:51

10. 8. 2016 12:35 - 10. 8. 2016 13:16

15. 9. 2016 12:39

17. 9. 2016 16:20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...